Menu

WŁOCHY – IRLANDIA [TYPY NA EURO]

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Włochami Irlandią, które zostanie rozegrane o godzinie 21:00 ma tak naprawdę znaczenie tylko dla jednej z tych ekip. Włochy po świetnym meczu przeciwko faworyzowanej Belgii oraz szczęśliwie zakończonym spotkaniu przeciwko Szwecji, są nie tylko pewni awansu, ale też i pierwszego miejsca w grupie. Kto by jednak pomyślał, że często grający na pół gwizdka w fazie grupowej Włosi, spisując się tak dobrze, wyjdą na tym jak Zabłocki na mydle…

Okazuje się bowiem, że po wczorajszych (niespodziewanych) rozstrzygnięciach w grupie D, zwycięzca grupy E (tam gdzie grają Włosi) trafi nie na Chorwację, ale na .. Hiszpanów. Tym samym Włosi zdają sobie sprawę z kim powalczą o ćwierćfinał EURO 2016 i będą to obrońcy trofeum La Furja Roja. Z całą pewnością Squadro Azzurra swoją grą zasłużyła na los łaskawszy, ale ileż to razy Włosi grali „tak sobie” a potem trafili na łatwych przeciwników. Tym samym los wyrównał to co w historii dał już Włochom.

Wróćmy jednak do spotkania Włochy – Irlandia, które jest decydujące tylko dla Wyspiarzy. Aby awansować do kolejnej rundy EURO 2016, Irlandia musiałaby spotkanie z Włochami wygrać. Jakikolwiek inny wynik eliminuje Irlandię z dalszej gry. Czy stać ich na zwycięstwo ?

WŁOCHY – IRLANDIA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Włochy - Irlandia

Włochy – Irlandia X

Ja stawiam typy bukmacherskie na remis w spotkaniu Włochy – Irlandia. Powodów do takiego wyniku jest kilka. Obie drużyny mają dobrą, silną defensywę i nie są zbyt skorzy do otwartej gry. Włosi nie lubią grać przeciwko drużynom fizycznym, defensywnym, a przede wszystkim dla nich wynik ma znaczenie jedynie psychologiczne. Są bowiem pewni 1 miejsca w grupie (choć podejrzewam, że gdyby mogli spaść na drugie, to w obliczu gry z Hiszpanią w 1/8 finału, dokonaliby tego). Irlandia będzie chciała wygrać ten mecz, ale Włosi raczej na to sobie nie pozwolą, tym bardziej, że Irlandczycy nie dysponują silną ofensywną, a zagrają przeciwko prawdopodobnie najlepszej obronie świata, drużynie doskonale zorganizowanej pod względem taktycznym.

System bukmacherski

Każdy kto marzy o tym by na zakładach bukmacherskich zarabiać duże pieniądze, powinien zainteresować się systemem bukmacherski, który poznasz klikając w obrazek poniżej.

System bukmacherski

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI