Menu

WEST HAM – ARSENAL [TYPY BUKMACHERSKIE]

Jednym z najciekawszych spotkań 33 kolejki Premier League zdaje się być pojedynek Młotów z Kanonierami, czyli mecz West Ham – Arsenal Londyn. Na te właśnie spotkanie przedstawię typy bukmacherskie, które w mojej ocenie mają wysoką wartość i są czystym VALUE BETem. 

Zarówno West Ham jak i Arsenal to drużyny bardzo ściśle uwikłane w walkę o najwyższe cele. Podczas gdy Arsenal ma jeszcze całkiem realne szanse na dogonienie Leicester i zostanie mistrzem Anglii, to West Ham walczy przede wszystkim o zajęcie miejsca w TOP4, a tak blisko jak jest teraz, w tym sezonie nie był od dawien, dawna. Czego zatem można oczekiwać od spotkania takiej rangi ? Ogromnej walki, determinacji do 90 minuty i woli zwycięstwa u obu drużyn. Kto jednak wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko ? Kto przybliży się do realizacji swoich celów zabierając marzenia drugim ? Jakie typy bukmacherskie postawić na mecz West Ham – Arsenal Londyn ?

WEST HAM – ARSENAL [TYPY BUKMACHERSKIE]

typ na mecz West Ham Arsenal

West Ham – Arsenal 1

Pewien czas temu napisałem artykuł o fenomenie Leicester, w którym analizowałem grę wielkich drużyn przeciwko gigantom i nie-gigantom ligi angielskiej. Wpis ten można przeczytać tutaj.

Co jednak przy okazji z niego wynikło ? Ano tyle, że West Ham spisuje się najlepiej spośród wszystkich w bezpośrednich meczach z gigantami. Udowadniał to ogrywając Liverpool, Manchester City i inne wielkie ekipy, dlatego w mojej ocenie w meczu z Arsenalem Londyn jest absolutnym faworytem. Gdy dodamy do tego atut własnego boiska, wielką determinację do osiągnięcia historycznego sukcesu zajęcia miejsca w TOP4 oraz wysoki kurs na West Ham (3.6) to typy bukmacherskie na triumf gospodarzy są VALUE BET.

Jeśli takie typy bukmacherskie są dla Ciebie interesujące i chcesz przy ich udziale zarobić duże pieniądze to sprawdź ten system bukmacherski : http://system50.pl/

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 179 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI