Menu

WALIA – IRLANDIA PÓŁNOCNA [TYPY NA EURO]

Zaraz po naszym spotkaniu ze Szwajcarią, rozpocznie się drugie spotkanie w ramach 1/8 finału EURO 2016, podczas którego swoje siły zmierzą Walia oraz Irlandia Północna. Przed rozpoczęciem EURO 2016, mało kto spodziewał się, że te ekipy będzie stać na zdobycie jakichkolwiek punktów, a tymczasem obie wyszły z grupy ! Irlandia Północna dzięki niespodziewanej wygranej nad Ukrainą, zajęła 3 miejsce w polskiej grupie, natomiast Walia jak burza przeszła przez fazę grupową i uległa tylko w pechowych okolicznościach Anglii 2:1, ale i tak Walia zajęła pierwsze miejsce w fazie grupowej. Kto jest faworytem bukmacherów oraz jakie typy bukmacherskie warto postawić na spotkanie Walia – Irlandia ? Te spotkanie ma również znaczenie dla naszych dalszych losów na EURO 2016, ponieważ być może z którymś z tych zespołów moglibyśmy spotkać się w półfinale EURO 2016 !

WALIA – IRLANDIA PÓŁNOCNA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Walia Irlandia Północna

Walia – Irlandia Północna 1

Zdecydowanym faworytem w moim odczuciu jest Walia, która na EURO 2016 pokazała się ze świetnej strony i dała się we znaki Anglikom, Rosjanom i Słowakom, podczas gdy Irlandia Północna tak naprawdę gra bardzo słabo i awansowała dalej tylko dzięki beznadziejnej grze Ukrainy w meczu z Irlandczykami z północy. Gareth Bale i spółka powinni bez problemu uporać się z Irlandią Północną i awansować do ćwierćfinału EURO 2016, co bez wątpienia będzie historycznym sukcesem dla Wyspiarzy !

Systemy bukmacherskie

By na zakładach bukmacherskich mieć większe szanse na regularne zarabianie pieniędzy trzeba stosować systemy bukmacherskie, które znacząco zwiększają prawdopodobieństwo wyjścia na plus w końcowym rozrachunku. Dobre typy bukmacherskie mogą zapewniać pojedyncze wygrane, ale to właśnie systemy bukmacherskie gwarantują stały zarobek. Jednym z najlepszych systemów bukmacherskich jest System50. 

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI