Menu

TYPY NA MECZE 22.01

W tym artykule znajdziesz typy na mecze rozgrywane 22.01. Dołożyłem wszelkich starań, żeby znaleźć takie typy bukmacherskie, które charakteryzować się będą największym stosunkiem oferowanego kursu do prawdopodobieństwa trafienia, tak by grać typy opłacalne.

Wybierając typy na mecze 22.01 trzeba pamiętać, że niektóre zespoły będą miały za sobą mecze w środku tygodnia (w ramach Pucharu Króla) – ta uwaga dotyczy spotkań ligi hiszpańskiej.

Absolutnie nie wolno zapominać o tym, że spora część zespołów (szczególnie z francuskiej Ligue1) osłabione jest absencją zawodników, którzy wyjechali na Puchar Narodów Afryki.

Wybierając typy na mecze z ligi niemieckiej nie wolno zbytnio sugerować się statystykami, ponieważ trzeba pamiętać, że najbliższa – siedemnasta kolejka będzie pierwszą, która zostanie rozegrana po przerwie między rundą jesienną a wiosenną. Nie każdy zespół musi się prezentować tak samo skutecznie (lub tak samo źle) w najbliższych spotkaniach.

Jednymi z najciekawszych spotkań rozgrywanych 22.01 będą mecze:

  • Juventus – Lazio,
  • Lyon – Olympique Marsylia,
  • Athletic Bilbao – Atletico Madryt.

Te mecze zapowiadają się na wyrównane i mają duże znaczenie jeżeli chodzi o układ czołówki tabeli konkretnej ligi.

typy na mecze 22.01

Typy na mecze 22.01

A jakie typy na mecze warto postawić 22.01? Moje propozycje dotyczą spotkań:

  • Southampton – Leicester,
  • Athletic Bilbao – Atletico Madryt,
  • Real Sociedad – Celta Vigo,
  • Mainz – FC Koln,
  • Pescara – Sassuolo.

Moich propozycji na typy na mecze nie ma w tym dniu bardzo dużo, ale trzeba mieć na względzie, że w tym dniu jest wiele meczów z niskimi kursami, które moim zdaniem absolutnie nie opłaca się stawiać. Ten kto czyta mojego bloga, wie, że stawianie kursów mniejszych niż 1.7 nie jest w moim stylu.

Co postawić u bukmachera 22.01

Southampton – Leicester 1

Postanowiłem postawić w tym meczu na Leicester. Bukmacherzy oferują kurs na gospodarzy w wysokości 1.9 i uważam, że jest to typ odpowiednio wysoki. Leicester ma bilans gier 0-3-7 i ustępujący Mistrz Anglii w tym sezonie w meczach w delegacji strzelił tylko 8 bramek, tracąc aż 21. Nie uważam, żeby przełamanie Lisów miało nastąpić w meczu z silniejszym rywalem jakim na pewno jest Southampton. Stąd mój typ na wygraną gospodarzy, którzy po serii niezbyt udanych meczy wreszcie będą mogli się przełamać.

Athletic Bilbao – Atletico Madryt 1

Większość osób, jak i podobnie bukmacherzy upatrują w tym meczu faworyta w drużynie Atletico Madryt. Ja jednak mam odmienne zdanie i stawiam na zwycięstwo gospodarzy po kursie 3.6.

Przede wszystkim należy pamiętać, że Atletico Madryt w tym sezonie w meczach wyjazdowych spisuje się bardzo przeciętnie, o czym dobitnie świadczy fakt, że w ostatnich 5 spotkaniach rozgrywanych na wyjeździe, Los Rojiblancos przegrali aż 3-krotnie.

Tymczasem Athletic Bilbao w meczach u siebie prezentuje się bardzo dobrze (bilans 6-2-1 i tylko 8 straconych bramek). Dla mnie faworytem tego meczu są gospodarze i to na nich polecam postawić typ, z uwagi na większe szanse jak i wyższy kurs.

Real Sociedad – Celta Vigo 1

Obie drużyny przystąpić mogą do tego spotkania zmęczone, ponieważ Real Sociedad na Anoeta podejmie w czwartkowy wieczór Barcelonę w ramach rozgrywek o Puchar Króla. W tych samych rozgrywkach Celta Vigo zagra z Realem Madryt, a więc tak Sociedad jak i Celta będą zmęczone.

Ja stawiam na Real Sociedad po atrakcyjnym kursie 2.05, ponieważ gospodarze są bardzo silni u siebie, co wielokrotnie udowadniali w tym sezonie w meczach u siebie. Celta Vigo na wyjeździe jest bardzo przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba (bilans 1-3-4). Tylko jedno zwycięstwo w meczach wyjazdowych nie powinny napawać optymizmem kibiców gości. Zgadzając się z tym, stawiam na Real Sociedad.

Mainz – FC Koln 1 (bez remisu)

Po przerwie zimowej do gry wracają również zespoły ligi niemieckiej, a jeden z moich typów dotyczy spotkań 17 kolejki. Mainz – FC Koln, bo o tym meczu mowa, zapowiada się na dość wyrównane spotkanie, ale ja w zakładzie bez remisu stawiam na triumf gospodarzy, którzy u siebie prezentują się zawsze bardzo dobrze (4-1-2).

Tymczasem Koln ma problemy ze zdobyczą punktową w meczach wyjazdowych (bilans 2-1-6) i moim zdaniem gościom będzie ten trend bardzo ciężko przełamać.

Kurs na wygraną Mainz zakładzie bez remisu wynosi 1.75.

Pescara – Sassuolo X

Tak Pescara w meczach u siebie jak i Sassuolo w meczach wyjazdowych legitymują się bardzo słabymi wynikami, dlatego stawiam na remis po kursie 3.4.

Gospodarze z 9 spotkań rozegranych na swoim stadionie…nie wygrali żadnego. Jednak zanotowali aż 4 remisy, co pozwala wierzyć, że mecz z Sassuolo również zakończy się podziałem punktów. Tym bardziej, że goście z 10 spotkań na wyjeździe wygrali tylko raz, a aż 7 razy przegrywali. Moim zdaniem remis w tym spotkaniu jest najbardziej prawdopodobny, dlatego stawiam właśnie taki typ.

 

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI