Menu

TYPY NA LIGĘ NIEMIECKĄ

Niemiecka Bundesliga pozostaje nieco w cieniu La Liga Premier League, ale jest równie atrakcyjna, ciekawa, dostarcza świetnych piłkarzy, a Bayern Monachium czy Borussia Dortmund należą do ścisłej, europejskiej czołówki. Z całym przekonaniem można powiedzieć, że gdyby w Bundeslidze zaistniały jeszcze dwa zespoły, które na dobre byłyby w stanie rywalizować w Lidze Mistrzów, to Bundesliga niczym nie ustępowałaby La Liga czy Premier League.

Nie da się jednak ukryć, że jeśli w którejś z drużyn Bundesligi jakiś piłkarz się wyróżnia to albo trafia do Bayernu Monachium, albo odchodzi do ligi angielskiej czy hiszpańskiej. Pokazuje to, że jednak Bundesliga jest nieco słabsza od Premier League czy La Liga. Wpływ na to mają pieniądze, bo te oferowane przez niemieckie kluby są mniejsze niż konkurentów z Hiszpanii czy Anglii. Jednak racjonalne podejście do finansowania klubów pozwoliło w ostatnich kilku latach, wyjść większości niemieckim klubom z długów i dziś cieszą się one świetną kondycją finansową. Można odczuć, że Bundesliga cały czas się rozwija, z roku na rok jest mocniejsza.

Od kilku lat absolutna dominacja Bayernu Monachium jest niepodważalna. Jedynym zespołem, które daje się we znaki monachijczykom jest Borussia Dortmund, choć ta nie zawsze wytrzymuje tempo narzucone przez Mistrza Niemiec. Tak silna przewaga jednego zespołu nad drugim i całą resztą stawki powoduje, że liga nieco traci na atrakcyjności. Jednak Bundesliga to emocje, wyrównana walka (nie licząc Bayernu) i sporo bramek, a to musi się podobać kibicom.

Bundesliga ma masę kibiców, którzy na pewno zastanawiają się nad tym jakie typy bukmacherskie można by stawiać na ligę niemiecką, żeby zarabiać pieniądze. Co moim zdaniem warto postawić na spotkania Bundesligi?

Jakie typy stawiać na ligę niemiecką?

Liga niemiecka, to rozgrywki w których duża liczba drużyn prezentuje wyrównany poziom. Są oczywiście wyjątki takie jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund czy zmieniający się co roku outsiderzy. Mecze w Bundeslidze należą do otwartych, pada w nich sporo bramek. Oto moja lista typów na Bundesligę:

  • Handicap (-1)

Ofensywny sposób gry większości zespołów Bundesligi nie tylko zapewnia emocje kibicom, ale także daje okazję do tego by zarobić na zakładach handicap (-1) gdzie wybranej przez nas drużynie odejmowana jest jedna bramka od końcowego rezultatu. Dzięki temu zyskujemy większy kurs. Typy wchodzą dość często, bo jak można zauważyć, odnoszone zwycięstwa to nie jednobramkowe wiktorie, ale wyniki 2:0, 3:1.

  • Remis 2:2

Tak jak w każdej lidze, również i w Bundeslidze zdarza się liczba remisów sięgająca około 30%. Wartość ta może nieznacznie różnić się w konkretnych sezonach, ale koniec końców wychodzi na to, że co trzeci mecz w lidze niemieckiej kończy się remisem. Udało mi się zaobserwować, że częściej niż w innych ligach, w lidze niemieckiej pada remis 2:2, który możesz zagrać po wysokim kursie. Jeśli umiejętnie będziesz regulował stawki to przy delikatnej progresji w ten sposób osiągniesz spory zarobek.

  • Liczba bramek (2-3)

Chociaż kurs na liczbę bramek w przedziale 2-3 nie jest duży, bo wynosi 1.8 – 2.0, to w Bundeslidze ten przedział bramek pada bardzo często. Odpowiednia analiza spotkania pozwoli Ci czerpać z tych typów bukmacherskich dość wysokie zyski.

Sposób na zakłady bukmacherskie

Moglibyśmy długo zastanawiać się nad tym, które z powyższych typów bukmacherskich przyniosą największy zyski gdy stawiasz zakłady bukmacherskie. Z doświadczenia wiem jednak, że dobre typy to tylko jeden z dwóch elementów skutecznej strategii gry. Jeśli chcesz pokonać bukmachera to Twoim sekretem powinny być dobre typy, ale i skuteczny system bukmacherski. Ja zawsze utożsamiam sobie system z taktyką gry. Jeśli jest odpowiednia, szybko przyniesie wymierne korzyści. Sprytny sposób dobierania stawki czy gra na wysokie kursy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Powinieneś testować różne systemy bukmacherskie, aż znajdziesz taki, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze o jakich zawsze marzyłeś.

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI