Menu

TYPY NA LIGĘ MISTRZÓW

Przygotowałem typy na Ligę Mistrzów, mecze które zostaną rozegrane dzisiaj i jutro. To właśnie w ciągu najbliższych 48 godzin wyjaśni się, którym drużynom uda się awansować do półfinału Ligi Mistrzów i być o krok od rozegrania najważniejszego spotkania w Cardiff.

Emocji z całą pewnością nie zabraknie i choć niektórym wydawać się może, że rywalizacja w pojedynczych spotkaniach została już rozstrzygnięta, to wcale tak być nie musi.

Wszyscy pamiętamy porażkę Borussi Dortmund po tym jak mecz został przesunięty z wiadomych przyczyn. Mamy w pamięci wygraną Juventusu nad Barceloną, która nie była sobą. Wreszcie przypominamy sobie nie takie łatwe zwycięstwo Atleti nad Lisami czy nieoczekiwaną porażkę Bayernu z Real Madryt.

Sytuacja przed rewanżami ćwierćfinału Ligi Mistrzów

Pierwsze mecze zakończyły się następującymi wynikami:

  • Atletico Madryt – Leicester City 1:0
  • Juventus Turyn – Barcelona 3:0
  • Bayern Monachium – Real Madryt 1:2
  • Borussia Dortmund – AS Monaco 2:3

Zobaczmy jak przewrotne są zakłady bukmacherskie. Atletico Madryt wydawało się mieć najłatwiejszego rywala – każdy chciał wylosować Leicester. Patrząc jednak obiektywnie, to ze wszystkich drużyn, które wygrały swoje mecze, Atletico ma najgorszą sytuację. A jak zakończą się rewanże?

typy na Ligę Mistrzów

Typy na mecze Ligi Mistrzów

Nie da się przewidzieć wszystkiego, niemniej – jak zresztą wiecie – zawsze stawiam typy na mecze o wysokich kursach. Nie inaczej będzie teraz, gdyż upatruję „niespodzianki” i stawiam, że w co najmniej jednym ze spotkań dojdzie do remontady i drużyna, która przegrała pierwsze spotkanie, odwróci losy dwumeczu i awansuje do ćwierćfinału. I to tylko pozornie jest dość ryzykowne…

Leicester – Atletico typ na awans Leicester

Dlaczego Leicester może awansować do półfinału? Wynik pierwszego meczu pomiędzy tymi drużynami – mimo zwycięstwa Atletico był dość zaskakujący. Większość osób spodziewała się pewniejszego triumfu i większej zaliczki. A o tym, że Leicester w meczach u siebie jest dużo groźniejszą drużyną nie trzeba nikogo przekonywać.

Przekonała się o tym nie tylko Sevilla, ale wiele drużyn w Premier League. Wspomnijmy tylko o tym, że w trakcie 16 spotkań wyjazdowych w lidze angielskiej, Leicester…wygrało raz, cztery razy remisowało i aż jedenaście razy wracało do domu bez punktów. Tymczasem u siebie Lisy wygrywają bardzo często i obecnie mają za sobą passę 4 zwycięstw z rzędu.

Leicester to niewygodny dla Atletico rywal, ponieważ może, a nie musi. Gospodarze wcale nie muszą się odkryć, tym bardziej, że ich atutem są stałe fragmenty gry, a do szczęścia wystarczy im jeden (choćby przypadkowy) gol. Wtedy zdarzyć się może wszystko…

Barcelona – Juventus typ na awans Barcelony

Dlaczego Barcelona może awansować do półfinału? Nie wiem czy po meczu z PSG trzeba kogokolwiek uświadamiać do czego zdolna jest Duma Katalonii na Camp Nou. Jasne możemy mówić, że Juve ma najlepszą defensywę na świecie, że w tym sezonie Ligi Mistrzów stracili tylko dwa gole (i to ze stałych fragmentów gry). Możemy mówić, że „Juve to nie PSG”.

Prawda jest jednak taka, że jeśli Leo Messi będzie w gazie, Neymar i Suarez dotrzymają mu kroku, a Barca zagra tak ostrym pressingiem, z taką pasją jak przeciwko PSG to atuty Juventusu mogą stać się nijakie. Dotychczas wszystkie wyniki Barcy w tym sezonie Ligi Mistrzów na Camp Nou dawałyby jej awans. Tak wiem, że grali tu m.in. z Celticiem (7:0), ale także Manchesterem City (4:0), PSG (6:1).

Real – Bayern typ na awans Bayernu

Dlaczego Bayern może awansować do półfinału? Pierwszy mecz wprawdzie Bawarczycy przegrali, ale powody były dwa. Po pierwsze absencja Roberta Lewandowskiego, która była widoczna gołym okiem. Muller nie dawał rady uwidaczniając swoje piłkarskie braki. Po drugi zadecydowała czerwona kartka dla Javiego Martineza, która odmieniła przebieg spotkania.

Bayern może awansować do półfinału, ponieważ dysponuje ogromną siłą ofensywną, a w meczu prawdopodobnie wystąpi Lewandowski. Real osiąga bardzo dobre wyniki, ale często sprzyja im szczęście, którego kiedyś przecież może zabraknąć. Obie ekipy posiadają tak wiele atutów, że przebieg spotkania jest praktycznie nie do przewidzenia. Mecz zakończyć się może niemal każdym rezultatem, a zdecydować o tym mogą detale czy pojedyncze zagrania (patrz niewykorzystany karny przez Vidala w pierwszym meczu; czerwona kartka dla Martineza). Jeśli Real mógł wygrać w Monachium to nie widzę powodów, dla których sytuacja nie mogłaby odwrócić się w rewanżu.

AS Monaco – Borussia Dortmund typ na awans Borussi

Dlaczego Borussia Dortmund może awansować do półfinału? AS Monaco od początku było dla mnie faworytem tego dwumeczu, czego dowodem było wspaniałe zwycięstwo w Niemczech. Dlaczego więc zmieniam zdanie? Nie zmieniam, aczkolwiek nie odbieram szans gościom z kilku powodów. Przede wszystkim Borussia dysponuje bardzo dużym potencjałem ofensywnym.

Obie drużyny grają otwarty futbol, więc w meczu nie powinno zabraknąć bramek. Wprawdzie AS Monaco ma dobry rezultat, aczkolwiek nie jest drużyną doświadczoną na tym poziomie rozgrywek. Jeśli Borussia strzeli bramkę jako pierwsza to w rewanżowym starciu Ligi Mistrzów zdarzyć się może wszystko.

Mawia się, że zakłady bukmacherskie są nieprzewidywalne (nigdy nie można być pewnym danego wyniku). Chyba nie ma bardziej nieprzewidywalnych meczy niż te w końcowej fazie Ligi Mistrzów kiedy ścierają się ze sobą giganci, a poszczególne drużyny nie mają nic do stracenia. W tych meczach zdarzyć się może wszystko, dlatego awans którejkolwiek z drużyn spisywanych na straty po pierwszych starciach nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Chcąc zarobić na zakładach bukmacherskich stawiam na niespodzianki i awans Barcelony, Leicester, Bayernu i Borussi (oczywiście wszystkie te typy na mecze gram na osobnych kuponach). Dzięki kursom przekraczającym poziom 4.0 (tylko w przypadku Borussi jest to 3.8) wystarczy trafić jeden zakład, żeby wyjść na plus!

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI