Menu

TYPY NA LIGĘ MISTRZÓW

W najbliższy wtorek i środę rozegrane zostaną ostatnie spotkania Ligi Mistrzów w ramach 1/8 finału, a więc muszą pojawić się typy na te mecze.

Tegoroczna Liga Mistrzów dostarcza nam wspaniałych spotkań, a reklamą tych rozgrywek chyba na wiele lat pozostanie mecz rewanżowy pomiędzy Barceloną a PSG, w którym to Duma Katalonii rozbiła paryżan i strzelając gola w ostatniej akcji meczu na 6:1 zapewniła sobie awans dokonując remontady.

A czy na remontadę mogą liczyć piłkarze Bayeru Leverkusen, Monaco, Porto i Leicester,  czyli drużyn, które przegrały w pierwszych spotkaniach?

typy na Ligę Mistrzów

Typy na Ligę Mistrzów 14.03 i 15.03

Mecze, które zostaną rozegrane w Lidze Mistrzów w dniach 14.03 i 15.03 to:

Juventus – Porto,

Leicester – Sevilla,

Atletico Madryt – Leverkusen,

Monaco – Manchester City.

Jakie typy na mecze postawić u bukmachera? Na czym można zarobić pieniądze grając zakłady bukmacherskie na te spotkania?

Nie radzę stawiać typów bukmacherskich na mecze Juventus – Porto i Atletico Madryt – Bayer Leverkusen. Rywalizacja w tych parach wydaje się być rozstrzygnięta, a mecze rewanżowe są formalnością. Często zdarza się w takich spotkaniach tak, że obie drużyny lekceważą te mecze, a stawianie typów na nich raczej nie ma sensu. Co więc postawić u bukmachera na Ligę Mistrzów we wtorek i środę?

Leicester – Sevilla 2

Pierwsze spotkanie (zakończone zwycięstwem 2:1 Sevilli) może sugerować ogromne emocje w meczu rewanżowym. Na uwagę zasługuje fakt, że Leicester po zmianie trenera gra znacznie lepiej. Nie wolno jednak zapominać, że w pierwszym meczu wynik nie oddał różnicy klas pomiędzy dwoma drużynami. To Sevilla była znacznie lepsza i równie dobrze mogła wygrać zdecydowanie wyżej. Moim zdaniem Sevilla jest faworytem nie tylko dwumeczu, ale i również samego rewanżu. Po tak wysokim kursie (2.2) typ na Sevillę jest bardzo opłacalny, dlatego właśnie to stawiam u bukmachera.

Monaco – Manchester City 1

Tak jak w przypadku powyższego meczu, tak i w starciu Monaco – Manchester City wynik pierwszego meczu (5:3 dla City) kompletnie nie oddaje tego co działo się na boisku. To gracze z Księstwa byli nieco lepsi i przez własną naiwność uzyskali tak niekorzystny wynik. Monaco od samego początku było dla mnie faworytem tego dwumeczu i wciąż pozostaje z szansami na awans. Tym razem jednak stawiam (po wysokim kursie 2.6) na zwycięstwo w rewanżu Monaco, pozostawiając sprawę awansu otwartą.fr

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI