Menu

TYPY NA LIGĘ MISTRZÓW 07.12

W środę zostaną rozegrane ostatnie mecze 6 kolejki Ligi Mistrzów, a tu znajdziesz typy na te mecze.

Właściwie większość rozstrzygnięć jest już znana, a dwoma niewiadomymi pozostają kto awansuje z par Lyon – Sevilla oraz Porto – Kopenhaga. W grupie F niewiadomą pozostaje kto zajmie pierwsze miejsce w grupie – czy będzie to zajmująca pierwszą lokatę Borussia Dortmund czy Real Madryt, który potrzebuje zwyciężyć, żeby zająć pierwsze miejsce.

Owe pierwsze miejsce może dawać w 1/8 finału Ligi Mistrzów teoretycznie łatwiejszego rywala, ale wcale nie jest to do końca takie pewne. Przykładowymi rywalami dla drużyn, które zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie może być Manchester City czy Bayern Monachium.

Niewątpliwie jednak środowe mecze Ligi Mistrzów będą należały do ciekawych, a polskich kibiców może interesować potyczka Legii Warszawa ze Sportingiem Lizbona Club de Portugal, gdzie walka rozegra się o udział w Lidze Europy na wiosnę.

typy na Ligę Mistrzów 07.12

Typy na Ligę Mistrzów

Na mecze Ligi Mistrzów 07.12 wybrałem trzy typy, które według mojej opinii mają największy sens. Średni kurs tych typów wynosi 2.55, najmniejszy z nich wynosi 1.75, a największy 4.0. Moim zdaniem stosunek szans trafienia do oferowanych kursów jest wysoki, przez co postrzegam te typy na Ligę Mistrzów za opłacalne.

W dniu 07.12 proponuję zagrać typy na takie mecze jak:

  • Club Brugge – Kopenhaga,
  • Legia Warszawa – Sporting Lizbona Club de Portugal
  • Leverkusen – Monaco

A co dokładnie postawić na te mecz? O tym poniżej.

Co postawić u bukmachera 06.12

Jak widzisz powyżej, wiesz już jakie mecze postawić u bukmachera na 06.12, ale teraz powiem Ci jakie konkretnie typy proponuję na te spotkania.

Club Brugge – Kopenhaga 2

Bukmacherzy oferują na Kopenhagę kurs 2.15, co w obliczu tego, że goście walczą o awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów, Club Brugge nie zdobyło choćby jednego punktu uważam za bardo fajny. Jestem przekonany, że przy takiej szansie trafienia oferowany kurs jest interesujący i warto postawić typ na gości, którzy w pierwszym meczu uporali się z drużyną z Belgii wygrywając 4:0.

Legia Warszawa – Sporting Lizbona (-1) 2

Kurs na wygraną Sporting Lizbona jest (jak dla mnie) niski, bowiem wynosi 1.75. Jednak stawiam na Sporting, ponieważ moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem starcia z Warszawską Legią, która wprawdzie w meczach z Realem i Borussią nastrzelała kilka goli, ale również obnażyła słabość swojej defensywy, która na pewno nie jest na poziomie europejskim. Uważam, że goście wygrają wysoko, dlatego zwiększam kurs grając na handicap.

Leverkusen – Monaco X

Wahałem się co postawić w tym meczu. Czy remis czy Monaco i wybór padł na remis, ponieważ Monaco ma zagwarantowany nie tylko awans, ale również i pierwsze miejsce. Francuzi nie będą musieli starać się ze wszelkich sił, a Leverkusen pewnie będzie chciało udowodnić, że zasłużyło na awans. Moim zdaniem jednak, świetne w tym sezonie Monaco potwierdzi swoją siłę i wywiezie z Niemiec co najmniej jeden punkt.

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich

By zarobić na zakładach bukmacherskich musisz:

  • mieć dobre typy,
  • stosować system bukmacherski,
  • unikać gry pod wpływem emocji,
  • stawiać w sposób przemyślany,
  • prawidłowo dobierać stawki.

Te 5 prostych zasad pozwala osiągać na zakładach bukmacherskich znacznie lepsze wyniki niż osiągałeś do tej pory, a ich „wdrożenie” do swojego sposobu na bukmachera nie jest ciężki. Spróbuj grać w ten sposób, a na pewno będziesz zadowolony.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 179 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI