Menu

TYPY NA LIGĘ MISTRZÓW 06.12

W typ wpisie znajdziesz typy na Ligę Mistrzów 06.12 czyli ostatnia spotkania w grupach A, B, C, D, po których będzie już wszystko wiadomo.

Chociaż rywalizacja A, C i D została rozstrzygnięta (w sferze kto awansuje do dalszej fazy Ligi Mistrzów), to wciąż niejasnością pozostaje obsada miejsc pierwszego i drugiego, co ma wpływ na to z jakim rywalem przyjdzie się mierzyć w następnej rundzie tych elitarnych rozgrywek.

Awans z pierwszego miejsca zapewniła sobie Barcelona oraz Atletico Madryt, a z drugie miejsca w ich grupach zajmą odpowiednio Manchester City oraz Bayern Monachium. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że wylosowanie jakiejkolwiek z tych 4 drużyn w fazie pucharowej będzie niekorzystne dla jakiegokolwiek rywala.

Najciekawiej zapowiada się rywalizacja w grupie B gdzie o awans powalczą Benfica, Napoli, Besiktas.  Benfica i Napoli powalczą o bezpośredni awans, a turecka drużyna będzie rywalizowała z najsłabszym w tabeli Dynamo Kijów. Układ grupy B może zmieniać się po każdym golu, więc rywalizacja o awans będzie zaciekła do 90 minuty.

typy na Ligę Mistrzów 06.12

Typy na Ligę Mistrzów

Z 8 meczów, które zostaną rozegrane we wtorek, na typy Ligi Mistrzów wybrałem 3, które według mnie mają najkorzystniejszy stosunek prawdopodobieństwa trafienia do oferowanego kursu.

Mógłbym wprawdzie zaproponować typ na Barcelonę czy Manchester City, ale moim zdaneim obstawianie meczy po tak niskich kursach po prostu nie ma sensu. Pomijając fakt, że te drużyny wcale swojego meczu nie muszą wygrać.

Wybrałem trzy typy, z których każdy ma dość wysoki kurs i całkiem sporą szansę trafienia. Średni kurs wynosi 2.93 co teoretycznie daje nam wyjście na zero przy trafienie tylko jednego typu. Moim zdaniem typy te mają wysoką opłacalność, czyli atrakcyjny stosunek prawdopodobieństwa trafienia do oferowanego kursu.

Co postawić u bukmachera 06.12

Oto moje typy na Ligę Mistrzów.

Basel – Arsenal Londyn 2

Kurs na gości wynosi 2.35, co biorąc pod uwagę chęć zajęcia przez Arsenal Londyn pierwszego miejsca w swojej grupie (potrzebne będzie do tego zwycięstwo) jest atrakcyjnym typem na Ligę Mistrzów. Goście w weekend udowodnili, że potrafią wygrywać na trudnych terenach (1:5 z West Hamem!) i moim zdaniem mają szanse na to, żeby pokonać drużynę z Bazylei, która w tym sezonie Ligi Mistrzów prezentuje się przeciętnie.

Bayern Monachium – Atletico Madryt X

Większość kibiców jak i bukmacherów, uważa, że Bayern będzie chciał zrewanżować się Atletico za porażkę w pierwszym meczu i udowodnić swoją siłę. Nikt inny jednak  nie potrafi tak doskonale bronić jak Atletico, które w takich meczach czuje się jak ryba w wodzie. Moim zdaniem są szanse na to, że drużyna z Madrytu, która dotychczas zdobyła w Lidze Mistrzów komplet punktów, powstrzyma Bawarczyków i wywiezie z Monachium co najmniej jeden punkt.

Dynamo Kijów – Besiktas 2

W tym meczu stawiam na Besiktas, ponieważ goście z Turcji muszą wygrać aby w historyczny sposób awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Goście dawno nie byli tak blisko ogromnego sukcesu. Kiedy wykorzystać taką szansę jak nie w spotkaniu z najsłabszym w grupie Dynamem Kijów? Teren dla Turków ciężki ze względu na warunki atmosferyczne, ale możliwe, że Quaresma i spółka wygrają mecz, co przy oferowanym, wysokim kursie ma sens jako typ na mecz.

Jak zarobić na typach?

Dobre typy najlepiej wykorzystać w dobrym systemie bukmacherskim, ponieważ w zakładach bukmacherskich liczy się również trafność dobierania stawek, umiejętność zarządzania budżetem czyli podstawowe, fundamentalne wartości każdego systemu bukmacherskiego. Jeśli więc chcesz zarabiać na zakładach to stosuj system bukmacherski, który Ci na to pozwoli.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI