Menu

TYPY NA LIGĘ ANGIELSKĄ 13.12 I 14.12

Wyjątkowo krótko czekaliście na typy na ligę angielską. Już 13.12 i 14.12, czyli we wtorek i środę zostanie rozegrana kolejna kolejka spotkań (to już 15-ta).

Liga angielska po ciekawych meczach rozegranych w weekend nie zwalnia tempa i jak tradycja każe w okresie przedświątecznym nabiera niesamowitego tempa.

Za nami kolejka, w której padło wiele bramek i interesujących rezultatów. Spotkanie wagi ciężkiej na Old Trafford wreszcie zakończyło się zwycięstwem Czerwonych Diabłów, które to pokonały Tottenham 1:0 i dały sobie szanse na walkę o TOP4.

Bardzo przeciętnie spisuje się ostatnio Manchester City, którym tym razem uległ ustępującemu Mistrzowi Anglii z Leicester 4:2. Po 20 minutach gry było już 3:0 dla gospodarzy!

Nie zawiodła londyńska Chelsea, choć gracze Antonio Conte mocno męczyli się by w katuszach pokonać West Brom 1:0 na własnym boisku. Arsenal, choć przegrywał ze Stoke, pokazał klasę i siłę ognia wygrywając 3:1.

Oprócz Manchesteru City, punkty stracił również Liverpool, który tylko zremisował na własnym boisku z West Hamem 2:2. Gracze Liverpoolu świetnie grają w tym sezonie do przodu, ale zdecydowanie zbyt często tracą dużą liczbę bramek.

Typy bukmacherskie na 15 kolejkę ligi angielskiej

15 kolejka to szybka okazja do tego by po weekendzie postawić typy bukmacherskie. Pytanie brzmi – jakie? Moje propozycje dotyczą spotkań:

  • Bornemouth – Leicester
  • Sunderland – Chelsea
  • Stoke – Southampton

Najniższy kurs na te mecze wynosi 2.45, a najwyższy 10.0. Ciekawe co to za typy, prawda? O tym nieco poniżej.

Wiem, że wiele osób może uznawać takie typy bukmacherskie za objaw lekkiego szaleństwa, ale taki jest właśnie mój styl gry, który przynosi mi zadowalające efekty. Nie lubię stawiać na pewniaki, nie lubię niskich kursów. Gram na bardziej ryzykowne typy, ale to przynosi mi do tej pory sukces.

typy na 15 kolejkę ligi angielskiej

Co postawić u bukmachera 13.12 i 14.12

Moim zdaniem u bukmachera w dniach 13.12 i 14.12 powinniście postawić takie typy na mecze jak:

Bornemouth – Leicester 1

Stawiam na gospodarzy, bo bukmachery oferują całkiem dobry kurs 2.45. Leicester ma za sobą udany występ z Manchesterem City, ale trzeba pamiętać o dwóch rzeczach. Lisy „spięły” się na ten mecz, żeby pokazać, że wciąż są silną drużyną, mimo niskiej pozycji w tabeli. Po drugie ofensywna, otwarta taktyka gry Manchesteru City to woda na młyn dla Leicester, które kocha przeciwników tworzących wolne przestrzenie. W innych spotkaniach tego sezonu, Leicester nie grało tak dobrze.

Tymczasem Bornemouth choć jest daleki od zawojowania Premier League tak jak rok temu uczyniło to Leicester, tak w tym sezonie, na własnym stadionie Wisienki grają naprawdę dobrze. Bilans gier Bornemouth u siebie to 4-1-2 co pokazuje, że gospodarze dobrze czują się na własnym stadionie. Konfrontując to z bilansem Leicester na wyjeździe 0-1-6(!) nie muszę chyba nic dodawać skąd taki typ na ten mecz.

Stoke – Southampton 1

Southampton po zmianie trenera przed sezonem nie jest już tak dobrą drużyną jak w poprzednich sezonach. Częste wahania formy, przeplatanie bardzo dobrych występów, z przeciętnymi pokazuje brak stabilizacji formy.

Tymczasem Stoke ma spory potencjał kadrowy, który od pewnego czasu uwidacznia się bardzo wydatnie, szczególnie w meczach na własnym stadionie. Na Brittania Stadium, Stoke jest naprawdę mocne, gdzie na 5 ostatnich meczy zdobyli aż 10 punktów! Tymczasem z 7 rozegranych na wyjeździe spotkań, Southampton wygrało tylko raz. Stąd taki typ na mecz z mojej strony.

Sunderland – Chelsea 1

Moja „perełka” na tą kolejkę w lidze angielskiej. Typ na gospodarzy po kursie 10.0! Ale dlaczego tak stawiam skoro Chelsea wygrywa mecz za meczem?

Przede wszystkim w ostatnim spotkaniu z West Brom zauważyłem, że Chelsea nieco gorzej radzi sobie z drużynami grającymi defensywny, siłowy futbol. A taką drużyną na pewno potrafi być Sunderland. Po drugie gospodarze bardzo dobrze spisują się w ostatnich kolejkach w meczach u siebie. Moim zdaniem jeśli Chelsea nie zdobędzie szybko gola w tym spotkaniu to będzie się męczyć. Wyczuwam niespodziankę w tym spotkaniu, za którą przemawiać mogą również statystyki. Kurs jest na tyle atrakcyjny, że musiałem ten typ na mecz Wam zaproponować!

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 184 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI