Menu

TYP NA MECZ SOUTHAMPTON – LIVERPOOL

Jednym z ciekawszych spotkań, obfitujących w bardzo szybkie tempo gry będzie mecz Southampton – Liverpool, rozgrywany w sobotę o godzinie 16:00.

Z całą pewnością, tak Southampton jak i Liverpool to drużyny grające bez kompromisu, zawsze do przodu, ofensywnie. Obie drużyny mają spory potencjał by przechylić szalę tego meczu na swoją korzyść. Jak będzie tym razem?

Southampton ostatniego okresu nie zaliczy do udanych, bo pomimo dobrego startu w sezon, w ostatnich 5 spotkaniach grało po prostu słabo. Tylko jedno zwycięstwo to na pewno nie rezultat, którego oczekują kibice jak i sami zawodnicy gospodarzy tego spotkania. U siebie Southampton przegrał tylko jeden mecz z Chelsea, w poprzedniej kolejce spotkań. Jednak być może przerwa reprezentacyjna pozwoli gospodarzom wrócić do normalnej, optymalnej postawy.

Liverpool na pewno niechętnie rozjeżdżał się na zgrupowania kadr reprezentacji, bowiem przed tym zajęli pozycję lidera, efektownie rozbijając Watford 6:1. Drużyna Jurgena Kloppa gra porywający futbol, nastawiony stricte ofensywnie. Wydaje się, że The Reds mają dość atutów w swoich szeregach by wygrać nawet na tak trudnym terenie jak St. Merries.

Southampton – Liverpool – co postawić

typ na mecz Southampton - Liverpool

Southampton – Liverpool – obie strzelą

Moim zdaniem ciężko ferować wynik tego spotkania, bo jak już wspomniałem tak Święci jak i The Reds mają swoje atuty, siłę ofensywną i dzięki temu mogą wygrać ten mecz. Najlepiej jest po prostu postawić, że w meczu Southampton – Liverpool obie drużyny strzelą gola. Taki scenariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, dlatego i Wam polecam postawić taki typ.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 183 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI