Menu

TYP NA MECZ SEVILLA – JUVENTUS

Liga Mistrzów powraca z wielkim przytupem i choć w NC+ znów 90% rozmów dotyczyć będzie meczu Legii Warszawa to tak naprawdę jednym z najciekawszych spotkań będzie mecz Sevilla – Juventus.

Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się podziałem punktów po bezbramkowym remisie. Z uwagi na wpadkę Juventusu w meczu z Lyonem u siebie (1:1) liderem grupy H jest Sevilla, która dziś zapewnić sobie może awans i do tego jeszcze pierwsze miejsce!

Juventus mimo wielkich transferów latem zawodzi jak na swój potencjał. Higuain nie strzela tyle co w Napoli, Dybala pozostaje w cieniu, a środek pola nie jest odpowiednio kreatywny. Ten mecz z Sevillą, na bardzo trudnym terenie (gdzie dotychczas w tym sezonie wygrała tylko Barcelona 1:2) będzie bardzo ciężkim egzaminem dla drużyny z Turynu.

Sevilla – Juventus

Sytuacja w grupie H, w której gra Sevilla i Juventus wyglada następująco:

grupa H Ligi Mistrzów

Wydaje się, że tylko cud może sprawić, iż Sevilla i Juventus nie awansują do dalszej fazy rozgrywek. Niemniej obie drużyny chciałyby zająć pierwsze miejsce, bo to może (choć wcale nie musi) oznaczać łatwiejszego rywala w 1/8 finału Ligi Mistrzów. 

Zwycięstwo w takim meczu to z całą pewnością nie tylko 3 punkty, nie tylko szansa na pierwsze miejsce w grupie, ale także prestiż i podbudowanie morale w następnych spotkaniach.

Kursy bukmacherów

Kursy bukmacherów na mecz Sevilla – Juventus wskazują, że szanse obu drużyn są praktycznie takie same. 2.9 na zwycięstwo Sevilli, 2.9 na triumf Juventusu. Podział punktów to kurs 3.0, co pokazuje, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być remis.

Co postawić u bukmachera

Sevilla – Juventus 1

Sevilla nie straciła w tym sezonie Ligi Mistrzów ani jednej bramki. Co więcej, Andaluzyjczycy doskonale spisują się w meczach u siebie.

Dość chimeryczny w tym sezonie Juventus może mieć ogromne problemy z wysokim pressingiem gospodarzy. Jeśli weźmiemy pod uwagę dużą liczbę kontuzji w drużynie Starej Damy, gdzie nie zagrają choćby Higuain, Dybala czy Barzagli to szanse gości spadają.

Moim zdaniem najlepiej postawić pieniądze na Sevillę, bo Hiszpanie mają świetne wyniki w meczach u siebie, a Juventus udowadniał w tym sezonie, że nie zawsze staje na wysokości zadania.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI