Menu

TYP NA MECZ MONACO – TOTTENHAM

Po dość długiej przerwie do gry wraca Liga Mistrzów, w której wielu kibiców będzie elektryzowało spotkanie Borussi Dortmund z Legią Warszawa, ale mój typ na mecz, który polecam postawić jest na spotkanie Monaco – Tottenham.

Pojedynek w ramach jednej z najbardziej zaciętych grup Ligi Mistrzów, będzie kluczowy w sprawie awansu dla obu zespołów, ale jeśli ktoś z dwójki Monaco, Tottenham ma margines błędu to jest to drużyna z Księstwa Francji.

Monaco – Tottenham

Sytuacja w grupie E wygląda następująco:

grupa E Ligi Mistrzów

Jak widać Monaco w tym sezonie Ligi Mistrzów nie przegrało jeszcze żadnego meczu, mając na swoim koncie nawet wygraną z Tottenhamem na wyjeździe!

Tymczasem drużynie, która aspiruje do mistrzostwa Anglii, udało się na razie wygrać tylko jeden mecz i zanotować aż dwie porażki!

 Kursy bukmacherów na mecz

Bukmacherzy zdają się dawać podobne szanse obu zespołom, bowiem kurs na Monaco wynosi 2.8, na Tottenham 2.7 (co biorąc pod uwagę, że grają na wyjeździe, dla bukmacherów są lekkim faworytem), a kurs na remis wynosi  3.4.

Co postawić na mecz Monaco – Tottenham

Monaco – Tottenham 1

Moim zdaniem faworytem meczu jest drużyna Monaco, która gra niezwykle skutecznie i potrafi wykazać się solidną defensywą. Brak siły ognia w Tottenhamie i bezpłciowość w grze w Lidze Mistrzów jest aż nadto widoczna.

Gospodarzy urządza remis, ale zwycięstwo gwarantuje im awans do kolejnej fazy rozgrywek. Tymczasem porażka w przypadku Tottenhamu praktycznie przekreśla ich szanse na awans.

Uważam, że Monaco potwierdzi swoją dobrą grę w Lidze Mistrzów, a Tottenham udowodni, że do miana drużyny walczącej w tych jakże trudnych rozgrywkach potrzebuje solidnych wzmocnień.

Stawiam na zwycięstwo Monaco.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI