Menu

TYP NA MECZ MANCHESTER UNITED – ARSENAL

Wielki hit ligi angielskiej już w sobotę o 13:30, kiedy to na Old Trafford spotkają się w klasyku Premier League zespoły Manchesteru United i Arsenalu Londyn.

Dowodzone przez Jose Mourinho Czerwone Diabły nie spisują się w tym sezonie tak jakby oczekiwali tego kibice, włodarze Manchesteru, a także sami zawodnicy czy „The Special One”. Sprowadzony za gigantyczne pieniądze Paul Pogba wciąż nie gra tak jak zawodnik wart 100 mln euro, a Zlatan Ibrahimović nie odnajduje się w lidze angielskiej, tak jak wszyscy się tego spodziewali.

Pojedynki pomiędzy Jose Mourinho a Arsenem Wengerem zawsze należą do gorących, a Panowie nie ukrywają wzajemnej antypatii. W większości pojedynku zwycięsko wychodził Portugalczyk, ale obecnie w lepszej formie są goście z Londynu, którzy przez wielu mogą być uznawani za faworyta tego spotkania.

Manchester United – Arsenal Londyn

typ na mecz Manchester United - Arsenal

Manchester United – Arsenal Londyn X

Ten mecz może przypominać bokserski klincz, w którym Arsenal Londyn będzie zadowolony z punktu wywiezionego z bardzo ciężkiego terenu, a z drugiej Manchester United osłabiony brakiem Zlatana Ibrahimovicia, nie jest w najlepszej formie. Poza tym trzeba pamiętać o przerwie reprezentacyjnej, po której sporo mogło się zmienić.

Awersja do ryzyka Jose Mourinho moim zdaniem przeważy szalę tego spotkania na taktyczny pojedynek, z którego żadna z drużyn nie wyjdzie zwycięsko. W meczu Manchesteru United Arsenalem Londyn stawiam na remis.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 184 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI