Menu

TYP NA MECZ HERTA – MAINZ

Jednym ze spotkań 12 kolejki ligi niemieckiej będzie mecz, w którym zmierzy się zajmująca 6 lokatę Herta Berlin Mainz, które w tabelii okupuje miejsce 8.

Z pozoru wydaje się, że ten mecz może być bardzo wyrównany, bo obie drużyny dysponują całkiem dobrym zespołem, który ma zamiar walczyć o udział w europejskich pucharach.

Ostatni mecz lepiej wypadł w wykonaniu Mainz, które na własnym boisku rozbiło Freiburg 4:2, podczas gdy Herta Berlin tylko remisowała na wyjeździe z Augsburgiem 0:0.

Herta – Mainz

Pięć ostatnich spotkań w wykonaniu gospodarzy z Berlina było dalekie od oczekiwań przez co Herta spadła na 6-stą lokatę w Bundeslidze. Wspomniany remis z Augsburgiem i przegrana z Hoffenheim czy remis z Borussią Dortmund to jednak nie są złe wyniki, szczególnie kiedy dodamy, że Herta we wszystkich tych meczach grała na wyjeździe.

Tymczasem Mainz w prawdzie w pięciu ostatnich meczach wygrało aż 3 razy, ale oba przegrane spotkania grało na wyjeździe. Z całą pewnością gracze Mainz mają całkiem spore problemy z grą na wyjeździe.

typ-na-mecz-herta-mainz

Kursy bukmacherów

Kursy bukmacherów potwierdzają, że ten mecz może być wyrównany i obie ekipy mają szanse na uzyskanie korzystnego wyniku. Kurs na triumf Herty wynosi 2.0, na remis 3.4, a zwycięstwo Mainz oznaczone zostało kursem 3.75.

Co postawić na mecz Herta – Mainz

Herta – Mainz 1

Moim zdaniem najbardziej rozsądnie wobec wystawionych kursów jest postawić typ na Hertę, ponieważ Berlińczycy są drużyną mocniejszą. Szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę wyniki osiągane przez obie drużyny w meczach u siebie i na wyjeździe.

Podczas gdy Herta Berlin ma najlepszy stosunek gier u siebie w całej Bundeslidze (5-0-0), to Mainz w meczach delegacji ma bilans 2-1-3.

Jestem przekonany, że gospodarze potwierdzą doskonała grę na własnym stadionie i w meczu z wymagającym Mainz również sięgną po komplet punktów.

One comment

1 Pings/Trackbacks for "TYP NA MECZ HERTA – MAINZ"
  1. […] Tymczasem piłkarze Herty Berlin grają u siebie świetnie (najlepszy bilans w całej Bundeslidze!). Bilans 5-0-0 i tylko dwie bramki stracone świadczą o tym, że kurs 2.0 na gospodarzy to świetna ofertą, stąd taki typ na ten mecz. Więcej o tym typie przeczytasz tutaj: http://postawiony.com/typ-na-mecz-herta-mainz/ […]

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 179 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI