Menu

TYP NA MECZ DARMSTADT – INGLOSTADT

Jednym z najmniej interesujących spotkań 12 kolejki Bundesligi będzie mecz pomiędzy 15 Darmstadt a zajmującym 17 lokatę Inglostadt. Ciężko spodziewać się by mecz Darmstadt – Inglostadt miał zgromadzić przed ekranami telewizorów nadmierną liczbę kibiców, ale z punktu zarabiania na zakładach sportowych, nie ma to przecież żadnego znaczenia. Najważniejsze to fakt, czy w danym meczu da się zarobić czy nie, prawda?

Sytuacja obu druży w lidze niemieckiej nie jest do pozazdroszczenia, ale i tak w znacznie lepszym położeniu znajdują się gospodarze, na których nieoczekiwanie kurs u bukmacherów jest wyższy i wynosi 3.05.

Obie drużyny mogły w spokoju przepracować przerwę na mecze reprezentacji, ponieważ zawodnicy tych klubów nie grają w meczach międzynarodowych, nie będąc powoływanymi na ich spotkania.

Mecz ten może mieć spore znacznie w kontekście walki o utrzymanie, bowiem porażka w meczach takich jak Darmstadt – Inglostadt, gdzie obie drużyny zajmują niskie miejsca może doprowadzić morale do kompletnej dewastacji.

Darmstadt – Inglostadt

darmstadt-inglostadt

Darmstadt – Inglostadt 1

Bardzo dziwi mnie nie tylko wysoki, co w ogóle wyższy kurs na Darmstadt (niż na Inglostadt). Owszem obie drużyny ciężko uznać za czołowe ekipy Bundesligi, ale bilans Darmstadt w meczach u siebie jest całkiem dobry (2-2-1). Gdy skonfrontujemy to z bilansem Inglostadt na wyjeździe (0-0-5 i bilansem bramek 3-14) to faworyt meczu może być tylko jeden i są nim gospodarze.

Moim zdaniem powinieneś bezwzględnie wykorzystać ten fakt i postawić na Darmstadt, bo to świetna okazja i odpowiedź jak łatwo zarobić na zakładach bukmacherskich.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI