Menu

TYP NA MECZ BOLOGNA – ATALANTA

Od soboty do poniedziałku zostanie rozegrana już 14 kolejka ligi włoskiej sezonu 2016/17, w ramach której najciekawszym spotkaniem wydaje się być mecz Interu z Fiorentiną, ale my zajmiemy się tym co postawić u bukmachera na mecz Bologna – Atalanta.

Jestem przekonany, że ten mecz rzado kiedy znajdzie się na kuponach graczy obstawiających zakłady sportowe, ale przecież nie rozchodzi się o to, żeby obstawiać popularne ligi, popularne drużyny, jeśli chcesz zarabiać na obstawianiu meczy. Klucz do sukcesu leży w obstawianiu opłacalnych typów, a do takich należy jedno ze wskazań na mecz Bologna – Atalanta.

Bologna – Atalanta

Obie drużyny dzieli w Serie A dość spora różnica, bowiem gospodarze okupują 13 miejsce, podczas gdy Atalanta jest piąta.

W ekipie gospodarzy zabraknie trzech zawodników, a drużyna gości przyjeżdża w kompletnym składzie, bez jakichkolwiek urazów czy wykluczeń spowodowanych nadmiarem kartek.

Ostatnie pięc meczy w wykonaniu Bologny nie było najlepsze, bo choć udało się w nich zdobyć 5 punktów (dwa remisy i wygrana) to jednak zwycięstwo nad zdecydowaniem słabszym Palermo nie może robić nad nikim wrażenia.

Tymczasem Atalanta ma za sobą w pięciu ostatnich meczach komplet zwycięstw, dzięki czemu okupuje tak wysokie miejsce w Serie A.

Kursy bukmacherów

Kursy jakie bukmacherzy oferują na to spotkanie są dla mnie dość zaskakujące. 3.0 to kurs na triumf gospodarzy, 3.2 to kurs na remis, a zwycięstwo Atalanty jest oferowane po kursie 2.4.

typ na mecz Bologna Atalanta

Co postawić na mecz

Bologna – Atalanta 2

Stawiam w tym meczu na triumf gości z Atalanty, ponieważ wygrywają oni mecz za meczem, grając całkiem ładny futbol. W ostatnich pięciu spotkaniach zgromadzili nie tylko komplet punktów, ale potrafili ograć Inter czy AS Romę.

Tymczasem Bologna nie należy do najmocniejszych zespołów Serie A, więc znajdujący się w świetnej formie goście powinni to wykorzystać i sięgnąć po komplet punktów.

Do gry na taki typ na ten mecz zachęca mnie nie tylko dysproporcja w formie obu zespołów, ale także wysoki kurs na Atalantę.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 184 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI