Menu

TYP NA MECZ AC MILAN – INTER

Jeszcze kilka lat temu reklamowalibyśmy mecz AC Milan – Inter nie tylko jako Wielkie Derby Mediolanu, ale także jako pojedynek dwóch najlepszych drużyn na Starym Kontynencie.

Dziś jedyne co możemy powiedzieć, że to Derby Mediolanu pomiędzy dwiema drużynami, które chcą wrócić na szczyt. Potencjał (szczególnie finansowy) jest wystarczająco duży, ale jak na razie wyniki osiągane przez obie drużyny nie zawsze pokrywają się z tym co zapisano w planach.

O ile forma AC Milanu napawa kibiców optymizmem, a niedawni triumfatorzy Ligi Mistrzów zajmują wysokie, trzecie miejsce w Serie A, które gwarantuje udział w eliminacjach Ligi Mistrzów, o tyle Inter właśnie pożegnał się z kolejnym trenerem. Frank de Boer został zwolniony z uwagi na niezadowalające wyniki osiągane z niebiesko – czarną częścią Mediolanu.

Kursy wystawione przez bukmacherów sugerują, że… są to derby, w których wszystko zdarzyć się może. 2.65 na AC Milan i 2.8 na Inter sugerują, że w tym meczu wielce prawdopodobny jest remis, a obie drużyny mogą rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Czy aby na pewno?

AC Milan – Inter

typ na mecz AC Milan - Inter

AC Milan – Inter 1

Ja w tym meczu korzystam z wysokiego kursu na AC Milan, który jest dla mnie bardzo interesujący. 2.65 na drużynę, która jest faworytem spotkania, gra u siebie to naprawdę dobra okazja.

AC Milan na 6 meczy rozegranych u siebie przegrał tylko raz, notując przy tym komplet zwycięstw. Tymczasem Inter Mediolan z 6 delegacji, przywiózł tylko 6 punktów, dwa razy wygrywając.

Wiem, że to Derby Mediolanu, ale gospodarze są w znacznie lepszej formie i nawet spora determinacja ze strony gości może nie wystarczyć. Stawiam na AC Milan, bo ich zwycięstwo jest prawdopodobne, a oferowany kurs wysoki.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI