Menu

TOTTENHAM – LEVERKUSEN

Na jedno z najbardziej wyrównanych i żwawych zapowiada się spotkanie Tottenhamu z Leverkusen, w ramach 4 kolejki Ligi Mistrzów.

Tak wiem, że duża część ekspertów tak samo zapowiadała mecz w Leverkusen pomiędzy tymi zespołami, ale tamto starcie przypominało bokserski klincz, z którego żaden z rywali nie chce wyjść z większymi obrażeniami. Partia szachów rozgrywana w grupie E musi wreszcie dobiec końca, a zespoły takie jak Tottenham czy Leverkusen muszą zaryzykować jeśli przez jeden błąd nie mają zamiaru odpaść z elitarnych rozgrywek.

Różnice punktowe przed 4 kolejką w grupie E są na tyle małe, że nawet ostatnie CSKA Moskwa ma realne szanse na awans. Wydaje się, że zwycięzca meczu Tottenham – Leverkusen będzie już jedną nogą w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Po trzech kolejkach Tottenham zajmuje drugie miejsce za plecami Monaco, gromadząc na swoim koncie tylko 4 punkty. Koguty rozegrały tylko jeden mecz u siebie w tym sezonie Ligi Mistrzów (z Monaco) i co ciekawe przegrały go 1:2.

Tymczasem Leverkusen to drużyna w tej edycji bardzo zgodna, bowiem wszystkie jej mecze zakończyły się podziałem punktów. Ostatnie spotkanie z Tottenhamem zremisowali 0:0.

TOTTENHAM – LEVERKUSEN [typ na mecz]

typ na Ligę Mistrzów 02.11

Tottenham – Leverkusen 1

Moim zdaniem Koguty zrobią wszystko by wreszcie zaprezentować swoją wielką siłę na oczach Europy. Wygrana w tym meczu będzie przepustką do upragnionego awansu w Lidze Mistrzów, a atut własnego boiska powinien przechylić szalę na korzyść gospodarzy.

Tottenham jest u siebie bardzo mocny, czego na pewno nie można powiedzieć o sile Aptekarzy w meczach wyjazdowych. Do postawienia takiego typu skłania mnie nie tylko potencjał gospodarzy, ale także atrakcyjny kurs 2.05.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI