Menu

SZWAJCARIA – POLSKA [TYPY NA EURO]

Ależ to będzie spotkanie ! Wielkimi krokami zbliża się mecz Szwajcaria – Polska, czyli pierwszy (ale jak ważny dla nas) mecz 1/8 finału EURO 2016. W sobotę o godzinie 15:00 wyjdziemy na boisko, wychodząc z grupy EURO po raz pierwszy w historii aby walczyć o awans do ćwierćfinału. Według bukmacherów jesteśmy niewielkim faworytem do zwycięstwa, a jak piszą media Szwajcarzy mocno obawiają się spotkania z Polakami ! Co bardzo ciekawe, jako jedna z dwóch drużyn (razem z Niemcami) nie straciliśmy gola w fazie grupowej ! Wprawdzie można nieco narzekać na skuteczność naszych zawodników, ale liczą się przecież wyniki, a te są doskonałe ! A jak spisywali się Szwajcarzy w fazie grupowej ?

Na sam początek EURO 2016 udało im się wygrać z Albanią 1:0, chociaż od 40 minuty Albania grała w 10 i wcale nie była w tym meczu słabsza. Drugi mecz Szwajcarów to tylko remis w spotkaniu z Rumunią, która koniec końców zajęła ostatnie miejsce w grupie A. Trzeci mecz Szwajcarzy zremisowali z gospodarzami turnieju 0:0. W moim odczuciu Szwajcaria to drużyna na ten moment niezła, ale jednak zdecydowanie gorsza od Polski. Na uwagę zasługuje słaba gra w defensywie i skoro Albania czy Rumunia potrafiła sobie stworzyć przynajmniej kilka okazji do strzelenia gola, to również Polacy nie powinni mieć z tym problemów. Jeśli zagramy uważnie w obronie i cierpliwie w ataku (podobnie jak w meczu z Niemcami), ale nie cofniemy się zbyt głęboko (jak w meczu z Ukrainą – co częściowo było podyktowane kontrolą tempa i zmianami w składzie) to mamy ogromne szanse na historyczny awans do ćwierćfinału !

SZWAJCARIA – POLSKA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Szwajcaria Polska

Szwajcaria – Polska 2

Moim zdaniem Polska to na ten moment znacznie lepsza drużyna od Szwajcarii, ale nie będzie to łatwe spotkanie, bo takich na EURO w tej fazie rozgrywek już być nie może. Presja oraz stres często może związać piłkarzom nogi, a jeden błąd całkowicie odmienić losy spotkania. Jeśli jednak szczęście będzie po naszej stronie to nie powinniśmy mieć problemów by odprawić Szwajcarię z kwitkiem i jako pierwsza drużyna EURO 2016 zameldować się w ćwierćfinale !

DO BOJU POLSKO !

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI