Menu

Jak dobierać stawkę do zakładów bukmacherskich ?

Jeśli chcemy ograć bukmachera to musimy wiedzieć jak dobierać stawkę do zakładów bukmacherskich, bo na nic zdadzą się same trafne typowania. Czy rzeczywiście tylko typy bukmacherskie decydują o tym czy wygramy pieniądze i ogramy bukmachera ? Nie.

Tak, macie racje, skuteczność Waszych typowań ma bardzo duże znaczenie, ale nie determinuje tego czy na zakładach bukmacherskich zarobimy pieniądze. Tak, bez skutecznego typowania na nic zdadzą się systemy bukmacherskie, ale z drugiej strony bez odpowiedniego zarządzania kapitałem nie ugramy nic nawet na bardzo dobrych typach bukmacherskich. Skuteczna droga do ogrania bukmachera jest jedna :

  • Dobre typy bukmacherskie
  • Skuteczny system bukmacherski

Pod pojęciem dobrych typów bukmacherskich uznajemy takie, których STOSUNEK skuteczności do wysokości kursów jest jak najwyższy, a nie bierzemy tylko pod uwagę tego jak często wygrywamy zakłady. Znacznie lepiej będzie nam grać typy bukmacherskie o kursie 3.0 i skuteczności 50 %, aniżeli przy kursie 1.2 i skuteczności 80 % ! Trzeba to wziąć pod uwagę i wybrać taki rodzaj typów, w którym stosunek skuteczności do kursu jest po prostu najlepszy. To właśnie dzięki takim typom bukmacherskim zarobimy poważne pieniądze.

Skuteczny system bukmacherski

Pod pojęciem skutecznego systemu bukmacherskiego uznajemy taki, który swoimi założeniami pozwala nam wyciągać zyski zawsze i wszędzie. Rozchodzi się o to by dobrze zarządzać swoim kapitałem – nie grać za zbyt duży procent budżetu, a kolejne stawki dobierać tak by nie narażały nas na duże ryzyko, a przy tym zapewniały wyjście na plus. Zatem musimy zastosować pewne systemy matematyczne, które wyliczą dla nas odpowiednią stawkę, która pozwala zarabiać, ale także nie stawiać przy tym za dużo. Ważne jest zatem odpowiedzieć sobie na pytanie jak dobierać stawki do zakładów bukmacherskich, by stworzyć dla siebie przewagę względem bukmachera.

Przykładami sposobów w jaki możemy dobierać stawki są choćby systemy progresywne, procentowego zysku, czy stałego zysku. Z całą pewnością wielu z Was słyszało już (choćby przelotnie) o tych nazwach, ale może omówmy po krótce czym są takie systemy.

[JAK DOBIERAĆ STAWKI DO ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH ?]

Systemy progresywne polegają na zwiększaniu stawki przy każdym kolejnym zakładzie, gdzie poprzedni okazał się przegrany. Stawka najczęściej jest zwiększania kilkukrotnie, choć wszystko zależy od wysokości kursu. Im jest on niższy, tym wyżej podskakuje stawka, im kurs jest wyższy, tym mniejszy iloraz zwiększania stawki. Systemy progresywne mogą być niebezpieczne, szczególnie gdy gramy niskie kursy i zdarzy się nam przegrać kilka zakładów pod rząd. Wtedy musimy liczyć się z bardzo mocnym wzrostem stawki, dlatego lepiej stosować progresję do gry na wysokie kursy lub gdy jesteśmy w swoich typowaniach bardzo skuteczni.

JAK DOBIERAĆ STAWKI DO ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH ?

Procentowego zysku – jak można domyśleć się już po samej nazwie, ich ideą jest generowanie procentowego zysku przy każdym zakładzie. Stawkę dobieramy do konkretnego kursu, a jej wysokość zależy ile % zysku chcemy osiągnąć. Jest to bardzo elastyczny system, ponieważ pozwala nam grać dowolne typy bukmacherskie, takie jakie w naszym uznaniu są teraz opłacalne i wartościowe. Stawka czasami wzrasta mocno, a czasami pozostaje na podobnym poziomie, ponieważ jak już wspomniano wszystko zależy od granego kursu.

System stałego zysku opiera się na takim doborze stawki by zawsze wyjść na konkretny plus (liczbowy, nie procentowy). Bardzo podobny do procentowego zysku, choć stawki kształtują się już tutaj całkiem inaczej. Możemy przyjąć sobie, że chcemy zarobić 200 zł na jednym systemie i zawsze dobieramy stawkę do granego kursu by taki ZYSK osiągnąć. Jest to elastyczny i bardzo ciekawy system doboru stawki, który z powodzeniem stosuje wielu profesjonalnych graczy.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 179 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI