Menu

SYSTEM BUKMACHERSKI

System bukmacherski to nieodłączne narzędzie każdego kto myśli o tym, żeby zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Za system bukmacherski uznać możemy określony sposób gry, który sugeruje jakie typy stawiać, po jakich stawkach. Mówi również jak te typy selekcjonować, jakich zasad się trzymać (np. obstawiać tylko gospodarzy po kursie 2.5 – 3.5; nie grać na ulubioną drużynę). Stanowi usystematyzowany, określony sposób na bukmachera, który ma zapewnić zyski.

Ale czy faktycznie systemy bukmacherskie są potrzebne i zapewniają zyski? Cóż, być może nie, ale znam „kilka” osób, które zarabiają na zakładach z bukmacherem i każda z nich stosuje jakiś system. Jedni kupili go w Internecie, drudzy stworzyli samemu na podstawie miesięcy, a nawet lat doświadczeń.

Zapewne chciałbyś wiedzieć, który system bukmacherski jest skuteczny i dochodowy, prawda? Zanim odpowiem Ci na to pytanie, chciałbym poruszyć kilka innych, interesujących kwestii.

system bukmacherski

Po co Ci system bukmacherski

Przede wszystkim podkreślić po co Ci w ogóle taki system jest potrzebny. Otóż Twój pojedynek z bukmacherem jest nierówny i to Ty jesteś stroną, która ma mniejsze szanse na wygraną. By te szanse wyrównać, a nawet szalę szans przechylić na Twoją korzyść powinieneś (a wręcz musisz) stosować system bukmacherski.

No i teraz czas na wyjaśnienie co takiego taki system może Ci dać:

  • lepiej kontrolujesz swoją grę – większość graczy stawia swoje zakłady bardzo chaotycznie – dziś na porażki faworytów w lidze angielskiej, jutro na dokładny wynik w Lidze Mistrzów, a po jutrze na rosyjski hokej. Nie wiedzą kiedy i jakie typy grać – to prowadzi do bardzo słabych analiz, źle dobranych typów, a w konsekwencji do utraty pieniędzy. Jeśli stosujesz system bukmacherski, wtedy wiesz co i kiedy masz obstawiać.
  • świadomość stawek za jakie należy obstawić kupon – możesz się ze mną zgodzić lub nie, ale to za jakie stawki stawiasz swoje zakłady ma bardzo duże znaczenie czy uda Ci się zarobić na zakładach bukmacherskich. Nawet przy niskiej skuteczności typów możesz zarabiać duże pieniądze jeśli odpowiednio dobierasz stawki. Źle dobrane stawki, nawet przy wysokiej skuteczności mogą zniweczyć Twój wysiłek i nic nie zarobisz!
  • czytelna analiza wyników – kiedy ciągle grasz systemem bukmacherski, obstawiasz tak samo, w pewien USYSTEMATYZOWANY sposób. Dzięki temu łatwo porównasz i sprawdzisz swoje wyniki przed i po systemie, a to pozwoli Ci odpowiedzieć na pytanie czy dany system faktycznie jest opłacalny.
  • nie każdy jest mistrzem – mało kto zna się na sporcie na tyle dobrze, na tyle wystarczająco, że potrafi skutecznie typować mecze. Dzięki systemowi bukmacherskiemu wiadomym jest jakie typy (i za jakie stawki) postawić w danym momencie. Czy to przypadkiem nie jest wspaniałe?

sposób na bukmachera

 

Jaki systemem bukmacherskim grać

Zdajesz sobie sprawę już jakie przewagi daje Ci system bukmacherski, ale wciąż nie wiesz jakim masz grać, prawda? Otóż chciałem powiedzieć, że nie każdy system, który poznasz może się nadawać do Twojej gry. Dlaczego?

Niektóre systemy (choć mogą być piekielnie skuteczne i dochodowe) mogą nie nadawać się do Twojej gry, bo np. wymagają znacznie większego kapitału niż ten, którym dysponujesz. Mogą wymagać gry „non-stop” czyli dużej ilości wolnego czasu, tak by w odpowiednim momencie zagrać wskazany zakład (np. zasada ta dotyczy systemu bukmacherskich live).

Jest wiele naprawdę interesujących systemów bukmacherskich, ale mało, który przeznaczony dla „przeciętnego” gracza. A kto to przeciętny gracz?

  • budżet do 1000 zł,
  • fan piłki nożnej,
  • najczęściej gra w weekendy.

W takim wypadku większość systemów na bukmachera staje się kompletnie bezużyteczna. Jednak są również systemy, które doskonale pasować będą właśnie dla takich graczy – przykładem może być choćby System Przelobowany – przelobowany.pl – polecam każdemu kto ma niski budżet i liczy na wysokie wygrane.

System bukmacherski na niskie stawki

Wspomniałem o tym systemie, ponieważ moim zdaniem „przeciętny gracz” nie może sobie pozwolić na większość sposobów, które wymagają wysokiego kapitału. Wręcz przeciwnie – trzeba grać na niskie stawki. I najlepiej jeżeli kolejne stawki wzrastają bardzo wolno – dzięki temu zachowasz stabilność i płynność finansową znacznie dłużej, a w przypadku przegrania kilku zakładów z rzędu nie ponosisz wielkich strat.

Dla każdego kto nie dysponuje ogromnym budżetem, najlepszy system bukmacherski powinien opierać się zatem o niskie stawki. To one pozwalają zachować płynność, a także w spokoju czekać na wysoką wygraną.

jak zarobić na zakładach bukmacherskich

System bukmacherski na wysokie wygrane

W ten sposób doszliśmy do kolejnego punktu, jakim powinien charakteryzować się system bukmacherski dla „przeciętnego gracza”. Powinien zapewniać wysokie wygrane. Dlaczego?

Zysk rzędu 5% w skali miesiąca można rozumieć dwojako. Jeśli ktoś zainwestuje w zakłady bukmacherskie milion złotych i zarobi 5% to suma 50 000 złotych jest „niezłą” wypłatą.

Jeśli ktoś jednak inwestuje 1000 zł (wcale nie tak mało) i miesięcznie ma wygrywać (też 5%) czyli 50 zł, to gra staje się kompletnym absurdem. Nikt nie będzie poświęcał swojego czasu dla 50 zł zysku, prawda? W takim wypadku każdy rzuciłby tym sposobem na bukmachera, nie miałby ochoty już obstawiać zakładów, bo szkoda „czasu, nerwów i ryzyka”.

A, że większość graczy dysponuje takim budżetem, to nie można sobie pozwolić na grę takim systemem bukmacherskim, który gwarantuje zyski 5, 10 czy nawet 20%. Potrzeba znacznie większych wygranych! Dlatego przy wyborze systemu bukmacherskiego kieruj się tym by dawał on duże wygrane.

Czy system to sposób na bukmachera?

Oczywiście, że tak, ale musisz zrozumieć, że system bukmacherski nie jest czymś co zapewni Ci wygrane w KAŻDYM KUPONIE.

Sposób na bukmachera może Ci gwarantować określone zarobki w określonym czasie czy jako tako gwarancję zysku, ale nie zagwarantuje Ci wygranych w każdym zakładzie. To chyba jasne, prawda?

Niemniej jednak bardzo trudno jest mi sobie wyobrazić, żebyś mógł zarabiać na zakładach bukmacherskich NIE STOSUJĄC żadnego systemu.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 184 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI