Menu

SYSTEM BUKMACHERSKI LIVE

Wiele razy powtarzałem, że różne systemy bukmacherskie przynosić mogą różne wyniki, w zależności od gracza. Bardzo duży zależy bowiem od psychiki gracza, jego konsekwencji w realizowaniu założeń danego systemu bukmacherskiego. Dlatego nie każdy będzie osiągał takie same wyniki, jak inni gracze stosując dokładnie ten sam system bukmacherski. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że każdy system bukmacherski warto przetestować na „własnej skórze” sprawdzając, ile my jesteśmy w stanie na nim zarobić.

Popularnym systemem bukmacherskim jest tak zwany live, czyli obstawianie na mecze na żywo, podczas meczu. Wymaga od gracza nie lada refleksu, szybkiej analizy sytuacji oraz umiejętnego podejmowania trudnych decyzji w ograniczonym czasie. Ten kto dobrze opanuje system bukmacherski live może liczyć na dość łatwy zarobek.

System bukmacherski na żywo

Wprawdzie nie ma jednego określonego z góry założenia co obstawiać na systemie bukmacherskim live, bo każdy może obstawiać co uzna za stosowne. Założenia systemu bukmacherskiego live są takie by obstawiać wszystko co wydaje się opłacalne, gdzie bukmacher nie dokonał jeszcze odpowiedniej korekty kursu. Przykładem takiego typu może być obstawienie zwycięstwa drużyny po kursie 1.2 gdy ta prowadzi w 82 minucie 2:0, a obserwowane przez nas spotkanie nie nosi znamion możliwości nagłej zmiany wyniku.

Ideą systemu bukmacherskiego live jest to by wyszukiwać właśnie takie zdarzenia w typach na żywo gdzie kurs jest wyższy niż być powinien. Równie dobrze może to działać w drugą stronę – oglądamy mecz, w którym goście prowadzą 0:1, jest 80 minuta, ale gospodarze mocno atakują. Kurs na 1X wynosi 7.5, a więc jest na tyle wysoki, że warto obstawić taki typ w nadziei na to, że gospodarze wyrównają.

Na pewno nie jest to zadanie łatwe by takie kursy znaleźć, ale na tym właśnie polega system bukmacherski liveW zamian za poświęcony czas na wyszukiwanie takich zdarzeń, zarabiamy duże i dość pewne pieniądze. Najlepsze wyniki w systemie bukmacherskim live uzyskasz wtedy kiedy spotkania, które będziesz obstawiać śledzisz w telewizji, dzięki czemu łatwiej oszacować Ci szanse na zaistnienie danego typu.

system bukmacherski live

System bukmacherski live wymaga od gracza zaangażowania oraz umiejętności podejmowania trudnych decyzji pod presją czasu. Chwila zawahania może spowodować, że atrakcyjny kurs przejdzie nam obok nosa, ale jedna zbyt pochopna decyzja skutkować może stratą sporej sumy pieniędzy. Proponuję by ten sposób gry u bukmachera rozpoczynać od solidnego treningu na niskich stawkach – tak by przyzwyczaić się do elastycznych, szybkich zmian kursów oraz sporej presji jaka na Tobie będzie ciążyć.

Zalety systemu bukmacherskiego live

Zaletami systemu bukmacherskiego na żywo są :

  • duże prawdopodobieństwo zarobku,
  • możliwe do uzyskania wysokie wygrane,
  • szybkie rozstrzygnięcie typu.

Wady systemu bukmacherskiego live

Wadami systemu bukmacherskiego live są :

  • trudność oszacowania opłacalności typu,
  • łatwość pomyłki,
  • nerwowość powodująca błędne decyzje,
  • presja czasu.

Czy warto grać tym systemem bukmacherskim?

Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że system bukmacherski live to ten, w którym każdy gracz odnosić może kompletnie odmienne wyniki. Ogromne znaczenie ma prawidłowość podejmowanych decyzji i szacunków oraz „nos” do tego co się wydarzy w najbliższych minutach meczu. Jeśli skutecznie przewidujesz rozwój wydarzeń boiskowych, to na systemie bukmacherskim na żywo możesz zarobić łatwe i duże pieniądze. Jeśli jednak jesteś graczem, który daje się ponieść emocjom, a Twoje przeczucia rzadko kiedy się sprawdzają, poszukaj innego, bardziej stabilnego systemu gry u bukmachera.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 184 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI