Menu

SWANSEA – LIVERPOOL [TYPY BUKMACHERSKIE]

Takich emocji jak w Premier League trudno doszukiwać się w innych ligach. Ten sezon jest doskonałym tego przykładem, bo mało kto przed rozpoczęciem sezonu spodziewałby się, że mistrz Anglii Chelsea Londyn będzie grał tak słabo, zajmując miejsce w środku tabeli, a na 3 kolejki przed końcem niemal pewnym mistrzostwa będzie Leicester City ! 36 kolejka Premier League oferuje wiele emocjonujących spotkań, zarówno na szczycie tabeli, jak i drużyn walczących o utrzymanie.

Mniej interesująco zapowiada się mecz Swansea – Liverpool, przede wszystkim z uwagi na to, że Łabędzie nie walczą już o nic wielkiego w tym sezonie. Liverpool wydaje się być skoncentrowany na wygraniu Ligi Europy, co da awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Potwierdziło to ostatnie spotkanie z Newcastle, gdzie The Reds prowadzili 2:0, a mimo to nie dowieźli 3 punktów do końca spotkania.

SWANSEA – LIVERPOOL [TYPY BUKMACHERSKIE]

typ na mecz Swansea Liverpool

Faworytem tego spotkania jest z całą pewnością Liverpool, który mimo małych szans na TOP4 ma jednak znacznie więcej determinacji do sięgnięcia po wygraną w meczu ze Swansea, która jak już napisano nie walczy o nic wielkiego. Typy bukmacherskie na The Reds są słuszne, z uwagi nie tylko na szanse wygranej gości, ale przede wszystkim dość wysokiego, bo wynoszącego 2.3 kursu.

System bukmacherski

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI