Menu

STRACI GOLA I WYGRA – SYSTEM BUKMACHERSKI

System bukmacherski o nadanej przeze mnie roboczo nazwie straci gola i wygra to w moim odczuciu naprawdę ciekawy sposób gry, który może przynieść zaskakująco dobre rezultaty. Charakteryzuje się bardzo wysokim kursem przy jednocześnie stosunkowo wysokich szansach trafienia. Jest to system bukmacherski raczej mało znany (wymyśliłem go sam), nie zauważyłem jeszcze nikogo innego, kto gra w ten sposób (i mówi o tym publicznie).

NA CZYM POLEGA SYSTEM STRACI GOLA I WYGRA

Jak nie trudno jest się domyśleć rozchodzi się o zakład dostępny chyba u wszystkich bukmacherów pierwsza bramka / koniec meczu. Naszym celem jest odpowiednie wytypowanie drużyny, która strzeli gola jako pierwsza oraz wskazanie kto wygra całe spotkanie. Jak radzę grać ten system bukmacherski ?

By system straci gola i wygra miał sens i przynosił zyski założyłem, że warto wybrać „pewniaka”, drużynę z absolutnego topu (lub też bardzo dobrą), która w naszym odczuciu powinna wygrać mecz. Wiemy również, że nie każdy mecz od razu układa się po myśli faworyta, dlatego obstawiamy, że faworyt, np .Real Madryt straci gola jako pierwszy, ale wygra całe spotkanie.

Przykład typu w systemie bukmacherskim straci gola i wygra :

Real Madryt – Sevilla w zakładzie pierwsza bramka / koniec meczu : 2/1

Ten typ oznacza, że wskazujemy Sevillę jako strzelców pierwszego gola, ale Real Madryt jako końcowego zwycięzcę całego meczu.

Ważne jest by stawiać na zwycięstwo drużyny, która jest dużym faworytem, ale pamiętać o tym, że strzelcami pierwszego gola powinni być przeciwnicy.

Kursy jakie możemy uzyskać w systemie bukmacherskim straci gola i wygra to od 8 do nawet kilkunastu, więc całkiem sporo.

straci i wygra system bukmacherski

SYSTEM STRACI GOLA I WYGRA – ZALETY

Do głównych zalet systemu bukmacherskiego straci gola i wygra zaliczam :

  • bardzo wysokie kursy,
  • całkiem spore prawdopodobieństwo trafienia.

SYSTEM STRACI GOLA I WYGRA – WADY

Do głównych wad systemu bukmacherskiego straci gola i wygra zaliczam :

  • konieczność posiadania sporego kapitału,
  • długie serie nietrafionych zakładów (jeśli mamy pecha).

CZY WARTO GRAĆ SYSTEMEM STRACI GOLA I WYGRA

Myślę, że jest to system bukmacherski warty rozważenia. Na pewno koniecznością jest zastosowanie progresji, choć nie musi ona być tak agresywna jak w przypadku progresji na remisy. Dzięki temu, że kursy są naprawdę wysokie możemy podwajać stawkę co 4, 5 nietrafiony zakład. Ten system bukmacherski daje całkiem wysokie wygrane, o ile tylko w miarę często trafimy jakiś typ.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI