Menu

STOKE – SWANSEA

Ostatnim spotkaniem ligi angielskiej w ramach 10 kolejki, będzie poniedziałkowe starcie na Brittania Stadium, w którym Stoke podejmie Swansea.

Obie drużyny od początku sezonu pogrążone są w kryzysie, z którego ostatnio zaczęło wychodzić Stoke. Można się dziwić jak drużyna Stoke mająca naprawdę świetnych piłkarzy i bardzo duży potencjał aż przez tyle kolejek prezentowała bardzo kiepskim poziom i dopiero ostatnie dwa mecze przyniosły 6 punktów.

Nie pora jednak na hurraoptymizm, ponieważ te dwa zwycięstwa piłkarze Stoke wywalczyli nad równie słabymi Hull, które przegrywa mecz za meczem i Sunderlandem, który jeśli dalej tak będzie grał już w Boxing Day będzie mógł pakować walizki do Championship.

Tymczasem Łabędzie Łukasza Fabiańskiego spisują się bardzo słabo. Swansea, która rok w rok prezentowała futbol na przyzwoitym poziomie nie potrafi odnaleźć swojego stylu i znajduje się na bardzo niskiej lokacie w ligowej tabeli (19), wyprzedzając jedynie Sunderland.

STOKE – SWANSEA [typ na mecz]

typ na mecz Stoke Swansea

Stoke – Swansea 1

Obie drużyny bardzo dalekie są od zaprezentowania pełni swoich możliwości, które naprawdę są duże. Moim jednak zdaniem Stoke po dwóch wygranych meczach będzie na fali i nie ma lepszej okazji do podtrzymania zwycięskiej passy jak wygrana nad zdestabilizowaną drużyną Swansea, która jest przedostatnia w ligowej tabeli.

Do zagrania takiego typu na ten mecz zachęca mnie nie tylko prawdopodobieństwo jakie przypisuje zwycięstwu Stoke, ale także dość wysoki, bo oscylujący w granicach 2.05 kurs.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 183 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI