Menu

STAWKA PŁASKA – SYSTEM BUKMACHERSKI

Najpopularniejsza wśród początkujących metoda dobierania kwoty do zakładu to po prostu stawka płaska, czyli element systemu bukmacherskiego, tych którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich.

Grając wybrane przez nas typy bukmacherskie będziemy musieli zdecydować po jakiej stawce grać swoje zakłady. Chociaż stawka powinna być odzwierciedleniem ryzyka to jednak w przypadku stawki płaskiej taka relacja nie zachodzi.

Na czym polega stawka płaska

Założeniem stawki płaskiej jest banalny dobór wysokości kwoty za jaką gramy swoje zakłady bukmacherskie. Bez względu na ryzyko i szansę trafienia, stawka płaska obliguje grającego do grę za tę samą kwotę na każdy zakład – bez znaczenia czy gra on po kursie 1.4 czy 8.5, zakład AKO, singiel czy przy wykorzystaniu systemu 2 z 3.

Stawka płaska – systemy bukmacherskie

Stawka płaska bardzo rzadko znajduje zastosowanie w systemach bukmacherskim, bo nie pozwala na dostosowanie wysokości kwoty za jaką gramy do danej sytuacji. By stawka płaska przynosiła nam zyski, musielibyśmy naprawdę dobrze typować.

Ten system bukmacherski będzie opłacalny tylko wtedy kiedy wysokość skuteczności typów bukmacherskich pomnożonych przez średni kurs będzie większy niż 1 (czyli czy gramy wartościowe typy bukmacherskie).

Ciężko spodziewać się by stawka płaska była pomysłem na grę profesjonalistów, ale nie wyklucza to wcale możliwości by była ona doskonałym polem do nauki dla początkujących graczy.

stawka płaska

Stawka płaska – zalety

Największe zalety jakie daje graczowi stawka płaska to :

  • minimalizacja bankructwa,
  • odpowiada na pytanie czy nasze typy bukmacherskie są skuteczne.

Stawka płaska – wady

  • nie pozwala dostosować kosztów gry do ryzyka,
  • nie pozwala osiągnąć wysokich zysków.

Czy warto grać stawką płaską ?

Czy za pomocą stawki płaskiej zarobimy pieniądze na zakładach bukmacherskich ? Zapewne nie. Za pomocą stawki płaskiej możemy jednak nauczyć się grać, a także zrozumieć jaka jest skuteczność naszych typów bukmacherskich. Poznać możemy, które typy bukmacherskie są dla nas wartościowe i przynoszą nam zysk, co może być bardzo potrzebną informacją przy wykorzystaniu innych systemów bukmacherskich.

One comment

1 Pings/Trackbacks for "STAWKA PŁASKA – SYSTEM BUKMACHERSKI"
  1. […] najmniej 2.0, największy kurs aż 9.0 (!), a średni kurs typu wynosi 3.4. Tym samym grając np. stawką płaską wystarczy trafić 29% meczy (w tym przypadku 2,35 typów), żeby wyjść na […]

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI