Menu

STAŁY ZYSK – SYSTEM BUKMACHERSKI

Chociaż w świecie nic nie jest stałe, to grający system bukmacherski mogą określić stały zysk jaki chcą osiągnąć i wobec tych informacji podejmować decyzje za jaką stawkę postawią kolejne typowania.

Na czym polega stały zysk (system)

Ten system bukmacherski opiera się na określeniu przez gracza kwoty pieniężnej jaką chce wygrać (stały zysk), a następnie takiej kalkulacji granego kursu do stałego zysku by wyliczyć za jaką stawkę ma zagrać.

Stały zysk – systemy bukmacherskie

Grając stały zysk, czyli stosując systemy bukmacherskie, gdzie przynajmniej jedna wartość jest stała musimy liczyć się z tym, że stawka będzie różna dla konkretnego typ bukmacherskiego. Podczas gdy jednego dnia postawimy zaledwie 10 zł (po kursie 10 by wygrać 100 zł), następnego będziemy zobligowani do gry za 90.99 zł po kursie 1.1 by te same 100 zł wygrać. To pokazuje jak zróżnicowanym w skali ryzyka jest system bukmacherski stałego zysku.

Ogromne znaczenie dla powodzenia przy tym jak wyglądają takie systemy bukmacherskie ma skuteczność naszych typów. Kluczowe zatem okaże się odnajdywanie wartościowych typów bukmacherskich.

stały zysk system bukmacherski

Stały zysk – zalety

Do największych zalet jakie daje system stały zysk należą :

  • wyznaczenie celu gry,
  • świadomość za jaką stawkę należy postawić zakład,
  • przynoszą zysk gdy dobrze typujemy.

Stały zysk – wady

  • spora szansa bankructwa,
  • często podejmowanie nieadekwatnego ryzyka do potencjalnych korzyści.

Czy warto grać systemem stałego zysku ?

Niestety takie systemy bukmacherskie jak stały zysk narażają na największe porażki początkujących lub średnio doświadczonych graczy. Z uwagi na to, że system stałego zysku wymaga gry na określoną wartość zysku to bardzo często może dochodzić do gry za ogromną część ogólnego kapitału, co jest bardzo poważnym błędem prowadzącym do porażki z bukmacherem !

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI