Menu

SEVILLA – GRANADA [TYPY BUKMACHERSKIE]

8 maja o godzinie 17:00 zostaną rozegrane wszystkie mecze w ramach 37 kolejki ligi hiszpańskiej, a jednym z nich będzie mecz Sevilla – Granada, w którym to w moim odczuciu znajdziemy typy bukmacherskie mające świetną wartość, czyli po prostu będące value bet.

Jak wygląda sytuacja obu drużyn ? Sevilla w lidze nie walczy już o nic wielkiego, ponieważ na 99 % zajmie 7 miejsce, nie mając zagrożenia od niżej usytuowanych drużyn, a przy tym okazji do awansu na wyższe pozycje. Sevilla jest przede wszystkim skupiona na Lidze Europy, gdzie pragnie obronić tytuł, a tym samym ponownie awansować w ten sposób do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Po świetnym meczu Sevilla wyeliminował Szachtar Donieck, ale wyzwanie w tegorocznym finale zdaje się być znacznie cięższe niż rok temu. 12 miesięcy temu Sevilla ograła w Warszawie ukraińskie Dnipro, ale w tym sezonie musi pokonać faworyzowany Liverpool, dla którego Liga Europy również jest jedyną przepustką do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Wydaje się, że obie ekipy mają ogromny potencjał i zrobią wszystko by wygrać, a zatem można spodziewać się świetnego finału. Bukmacherzy sądzą zatem, że po zmaganiach w Lidze Europy, Sevilla odpuści sobie ligowe trudy.

Granada to drużyna z nożem na gardle, która musi zrobić wszystko by utrzymać się w lidze, co będzie szalenie trudne. Najpierw wyjazdowy pojedynek z Sevillą, by tydzień później podejmować Barcelonę, która prawdopodobnie będzie musiała wygrać by zdobyć mistrzostwo Hiszpanii. Czy można było sobie wymarzyć gorszy scenariusz ? Chyba nie.

SEVILLA – GRANADA [TYPY BUKMACHERSKIE]

Sevilla – Granada 1

typ na mecz Sevilla Granada

To bardzo ciekawe, że bukmacherzy tak nisko oceniają szansę Sevilli na triumf w tym meczu. Zgoda, to Granada będzie walczyła do upadłego o triumf, a Sevilla nie ma największej motywacji by wygrać to spotkanie. Jednak klasa piłkarska jest po stronie drużyny Grzegorza Krychowiaka, a do finału Ligi Europy zostało dość czasu by Sevilla nie musiała zbytnio się oszczędzać. Bardzo wysoki, bo wynoszący aż 2.88 kurs na triumf Sevilli powoduje, że typy bukmacherskie na ich zwycięstwo to czysty value bet, który warto, a nawet trzeba postawić ! Sevilla ma spore szanse na wygranie tego meczu, zatem tak wysoki kurs nie może przejść nam obok nosa !

System bukmacherski

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI