Menu

SEVILLA – DINAMO ZAGRZEB

Jednym z najbardziej jednostronnych spotkań 4 kolejki Ligi Mistrzów zapowiada się spotkanie w grupie H, gdzie faworyzowana Sevilla podejmować będzie Dinamo Zagrzeb.

Chociaż drużyna z Bałkanów bardzo często gości w rozgrywkach Ligi Mistrzów, to zawsze kończy się to na rozgrywkach grupowych. Dinamo odpada z bagażem sporej ilości bramek, bez zdobyczy punktowych.

Sevilla, po tym jak rok w rok wygrywała Ligę Europy wreszcie nie trafiła do grupy śmierci i ma bardzo realne szanse na awans do następnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

Po 3 kolejkach, Sevilla zajmuje drugie miejsce, tuż za plecami Juventusu z dorobkiem bramkowym 2:0. Wprawdzie dużo bramek piłkarze z Andaluzji nie nastrzelali, ale też żadnej nie stracili, a mają przecież za sobą spotkanie w Turynie.

Tymczasem bilans drużyny z Zagrzebia to 8 straconych bramek, żadnej strzelonej i dokładnie 0 punktów na koncie. Ostatnie spotkanie przegrane u siebie z Sevillą właśnie (0:1) całkowicie pogrążyło młody, utalentowany zespół Dinama.

Jedyną nadzieją dla Dinama wydaje się fakt, że już w niedziele na Ramon Sanchez Pizjuan, Sevilla będzie grała arcyważne spotkanie z gigantem, Barceloną i myślami może być już właśnie przy tym spotkaniu.

Absolutnym faworytem bukmacherów w meczu Sevilla – Dinamo są gospodarze, na których kurs wynosi zaledwie 1.15. Czy w ogóle opłaca się taki typ stawiać?

SEVILLA – DINAMO ZAGRZEB [typ na mecz]

typ na mecz Ligi Mistrzów

Sevilla – Dinamo : pierwsza drużyna wygra do zera (kurs 1.8)

Podpisuje się pod przewidywaniami bukmacherów, że Sevilla wygra ten mecz. Nie opłaca się jednak grać po kursie 1.15. Jeśli już mamy stawiać na ten mecz, to ja proponuję typ, że Sevilla wygra do 0. Prawdopodobieństwo jest spore, bowiem Dinamo nie strzeliło w tej edycji żadnej bramki (i nie jest to dla tej drużyny żadna nowość), a Sevilla jest bardzo mocna u siebie.

Skoro Andaluzyjczycy potrafili zachować czyste konto w meczu wyjazdowym (gdzie spisują się znacznie gorzej) to nie sądzę by było to dla nich problemem w meczu u siebie.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI