Menu

PROCENTOWY DOBÓR STAWKI – SYSTEM BUKMACHERSKI

Systemy bukmacherskie, które opierają się na tym, że gracz stosuje procentowy dobór stawki zawsze należą do ciekawych propozycji i bardzo często stosowane są przez profesjonalnych graczy. Oczywiście istnieją różne modyfikacje takich systemów bukmacherskich, ale na czym polega wspomniany procentowy dobór stawki w kilku słowach poniżej.

Na czym polega procentowy dobór stawki

Ten system bukmacherski polega na tym, że grający wyznacza sobie procent budżetu ogólnego za jaki będzie grał swój kolejny typ bukmacherski.

I tutaj moja uwaga : nie grajcie za zbyt duży procent swojego kapitału, co jest bardzo częstym błędem wielu grających i prowadzi do bankructwa (nie tylko w tym systemie bukmacherskim).

Przyjmuje się, że grając procentowym doborem stawki nie powinniśmy przekraczać wartości 4 % całego budżetu. Jeśli więc na grę mamy 100 zł, to wysokość stawki na kolejny zakład bukmacherski wynosić powinna dokładnie 4 zł.

  • Gdy ten zakład okaże się wygrany, następna wartość zakładu wynosić powinna : 0.04 * 104 zł = 4.16 zł
  • Gdy ten zakład okaże się przegrany, następna wartość zakładu wynosić powinna : 0.04 * 96 zł = 3.84 zł

Stosując ten system bukmacherski można wprowadzać dodatkowe modyfikacje w zależności od granego kursu. Oznacza to, że przyjąć możemy różny procentowy dobór stawki dla różnych kursów.

Przykład :

Wysokość kursu % za jaki gramy
1.01 – 1.6 4 %
1.61 – 2.11 3.5 %
2.12 – 2.79 3 %
2.8 – 3.7 2.5 %
3.71 – 4.69 2 %
Powyżej 4.7 1 %

Gdybyśmy wykorzystali taką, dodatkową rozpiskę to można zauważyć, że połączymy procentowy dobór stawki wraz ze stawką modulowaną (po części).

Procentowy dobór stawki – systemy bukmacherskie

Jak widać procentowy dobór stawki daje nam znacznie większe pole do popisu niż choćby opisywana już na łamach portalu, stawka płaska. Przede wszystkim gramy za określony procent kapitału, czyli stawka zmienia się wraz z naszą sytuacją. Kiedy wygrywamy, procentowy dobór stawki nakazuje nam grać za większe pieniądze (maksymalizacja zysków), a gdy przegrywamy, stawka ulega redukcji.

Takie systemy bukmacherskie dobrze dostosowują się do obecnej sytuacji gracza, a ich założeniem jest wykorzystywanie dobrej passy i przetrwanie słabego okresu.

procentowy dobór stawki - system

Procentowy dobór stawki – zalety

Największe zalety jakie daje procentowy dobór stawki to :

  • gdy wygrywamy, stawiamy więcej ; gdy przegrywamy stawiamy mniej,
  • teoretycznie bardzo ciężko doprowadzić do bankructwa,
  • można dobrze ocenić skuteczność swoich typów bukmacherskich.

Procentowy dobór stawki – wady

Największe wady jakie posiada procentowy dobór stawki to :

  • by przynosił zyski, musimy mieć relatywnie wysoki stosunek skuteczności do średniego kursu,
  • musimy czekać na wyniki poprzednich spotkań by określić wartość kolejnej stawki (inaczej nie jesteśmy w stanie wyliczyć 4 % z niewiadomego kapitału).

Czy warto grać procentowym doborem stawki

Takie systemy bukmacherskie jak procentowy dobór stawki pozwalają zarabiać pieniądze przy określonej skuteczności typowań. Jeśli potrafimy znaleźć wartościowe typy bukmacherskie i mamy w miarę wysoką skuteczność trafień, to procentowy dobór stawki pozwoli nam zarobić pieniądze.

Brak wyższej skuteczności typowań może prowadzić do sytuacji gdy przez długi czasu ani nie będziemy osiągali zysków, ani też nie będziemy tracili wiele pieniędzy, co powoduje, że procentowy dobór stawki dla większości przeciętnych graczy nie przyniesie wielkiej fortuny.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI