Menu

PORTUGALIA – WALIA [TYPY NA EURO]

Gdyby naszej Reprezentacji dopisało nieco więcej szczęścia, być może gdybyśmy postawili wszystko na jedną kartę w meczu 1/4 EURO 2016 i zaatakowali Portugalię, to dziś stalibyśmy przed szansą równie historyczną, co wielką i realną awansu do finału EURO 2016. Tak się jednak nie stało i o finał zagra Portugalia, która zmierzy się z Czarnym Koniem tego turnieju czyli Walią, która niespodziewanie wyeliminowała faworyzowanych (nawet do końcowego zwycięstwa) Belgów.

Na papierze wydaje się, że lepszą drużyną dysponuje Portugalia, w której prym oczywiście wiedzie Cristiano Ronaldo. Jednak nazwiska nie grają, o czym można przekonać się na podstawie wyników osiąganych przez Portugalię na tym turnieju. Brak zwycięstwa w ciągu regulaminowych 90 minut mówi samo za siebie, choć Portugalia nadgania te braki ogromnym szczęściem. Trzeba również uczciwie przyznać, że były na tym turnieju mecze (np. z Austrią), w których Portugalia miała mnóstwo okazji do zdobycia gola, ale bramka nie chciała paść.

Walia choć niespodziewanie dotarła do półfinału, to nie można powiedzieć, że dokonała tego szczęśliwie. Wprawdzie wylosowanie Irlandii Północnej w 1/8 finału było jak dar od losu, ale wygrana w grupowym pojedynku z Anglią, Rosją i Słowacją to spory sukces, a jeszcze większym było wysokie zwycięstwo nad Belgią 3:1 w 1/4 finału !

PORTUGALIA – WALIA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Portugalia Walia

Portugalia – Walia X

Dużym ciosem dla gry Walii okazać się może brak zawieszonego za kartki Aarona Ramseya, który do tej pory był reżyserem środka pola ekipy walijskiej. Wydaje mi się, że Portugalia ponownie będzie drużyną bijącą głową w mur, bo po prostu nie potrafi dobrze grać przeciwko defensywnie, fizycznie grającym rywalom. Teoretycznie Walia mogłaby być faworytem do sięgnięcia po awans w regulaminowym czasie gry, ale stawiam typy bukmacherskie na remis, ponieważ czuję, że limit szczęścia Portugalii na ten moment jeszcze się nie wyczerpał.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI