Menu

POLSKA – PORTUGALIA [TYPY NA EURO]

Cały kraj czeka na dzisiejsze spotkanie Polska – Portugalia, czyli pierwszy ćwierćfinał EURO 2016 rozgrywanego we Francji ! Cóż to będą za emocje, cóż to będzie za mecz ! Miejmy nadzieje, że zakończony szczęśliwie dla naszej Reprezentacji. Bukmacherzy zdają się bardziej wierzyć w awans drużyny z Półwyspu Iberyjskiego, w której bezsprzeczną gwiazdą jest Cristiano Ronaldo. Mimo, iż w dwóch pierwszych meczach Ronaldo zawiódł, jego obrońcy i fani twierdzą, że poprowadził Portugalię w dwóch ostatnich spotkaniach do korzystnych wyników. Owszem, w meczu z Węgrami zdobył 2 gole, ale trudno uznać strzał (jedyny celny) w dogrywce z Chorwacją, za wielkie osiągnięcie Portugalczyka…

Nastroje w Reprezentacji Polski są naprawdę świetne, bo jak inaczej może być jeśli po raz pierwszy w historii awansowaliśmy tak daleko na EURO, na całym turniej nie przegraliśmy meczu, zatrzymaliśmy Mistrzów Świata i straciliśmy tylko 1 gola ! Niedzielni eksperci wskazują na słabą dyspozycję Lewandowskiego, ale jego rola w zespole jest nieoceniona. Bierze na siebie ciężar gry, ściąga uwagę obrońców, dzięki czemu więcej miejsca ma Błaszczykowski, Grosicki czy Milik. Temu ostatniemu zarzuca się nieskuteczność i chociaż jest w tym krzta prawdy, to jednak Arek Milik ma dar znajdowania się w świetnych okazjach, a kto wie czy którejś z nich nie wykorzysta w meczu z Portugalią ?

POLSKA – PORTUGALIA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Polska Portugalia euro2016

Polska – Portugalia 1

Chociaż bukmacherzy dają większe szanse na awans Portugalii, to ja stawiam typy bukmacherskie na wygraną Polski ! Ktoś może nazwać to patriotyzmem, ale patrząc obiektywnie na grę obu drużyn na EURO to Polska jest po prostu lepsza. Chociaż może nie podobać się czasami zbyt głęboka defensywa, to jednak przypomnijmy sobie jak Grecja wygrała EURO !

De facto Portugalia nie zagrała na tym turnieju żadnego dobrego meczu ! A my mamy za sobą mecz ze znacznie silniejszymi Niemcami, w którym to nie tylko zremisowaliśmy, ale byliśmy bliżsi zwycięstwa ! Wydaje się, że jeśli ponownie zagramy skutecznie w defensywie, a Arek Milik i Lewandowski „odpalą” to mamy ogromne szanse na awans i sprawienie niespodzianki na EURO 2016 !

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI