Menu

Niespodzianki bukmacherskie

Główkując na temat tego jak zarobić na zakładach bukmacherskich ludzie prześcigają się w tworzeniu wymyślnych systemów bukmacherskich, rodzajów doboru stawki i choć czasami takie intensywne myślenie faktycznie przynosi zamierzony skutek, to może warto wykorzystać gotowe rozwiązania dostarczone przez innych graczy ? Mam tu na myśli by uczyć się na błędach innych osób i grać dokładnie przeciwnie.

Skoro Pan Kowalski gra pewne typy bukmacherskie i traci na tym pieniądze, to istnieje uzasadnione podejrzenie, że Pan Nowak grając dokładnie odwrotnie (na przykład stawiając na niespodzianki bukmacherskiepowinien zarobić pieniądze, prawda ?

JAK ZAROBIĆ PIENIĄDZE NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Gdy przyjrzymy się sposobowi gry większości osób to szybko dostrzeżemy, że bardzo popularną formą utraty pieniędzy jest gra na niskie kursy, czyli wygrane popularnych drużyn jak Real, Chelsea, City czy PSG. Co z tego, że te drużyny wygrywają 75 % swoich meczy w sezonie albo nawet więcej, skoro oferowane na nie kursy są śmiesznie niskie ? A jeśli nie da się zarobić pieniędzy w ten sposób, to być może zarobimy grając na niespodzianki bukmacherskie ?

Tutaj pojawiające się kursy wynoszą przynajmniej 5 za każdą postawioną złotówkę, a czasami wynoszą nawet kilkanaście punktów za każdą jednostkę ! To bardzo dużo, chociaż wiadomym jest, że będziemy musieli się uzbroić w cierpliwość i odpowiednio dobierać stawki do gry, ponieważ trafiony zakład nie zajdzie od razu w naszym systemie. Tym samym musimy rozplanować nasz budżet tak by w razie jednej, dwóch czy kilku porażek dobierać kolejne stawki w ten sposób by generować ZYSKI !

niespodzianki bukmacherskie

Rozchodzi się o to by odpowiednio skalkulować kolejno grane kursy i stawiane przez nas stawki, tak by zawsze wyjść na plus. Najlepiej będzie jeśli dobierzemy stawki tak by przy pierwszym trafionym kursie od razu wyjść na plus, chociaż istnieją również takie sposoby dobierania stawki, że nie rosną one aż tak szybko, ale trzeba również pogodzić się z tym, że w jednej „turze” trzeba wygrać kilka razy by wyjść na plus !

NIESPODZIANKI BUKMACHERSKIE

Czy granie na niespodzianki bukmacherskie pozwoli Ci zarobić, a ja Ci to ZAGWARANTUJĘ ?

Nie. W zakładach bukmacherskich nie ma niczego pewnego, nie ma takiego sposobu, który da Ci 100 % gwarancję zarobku. Ale za to mogę Ci zagwarantować, że grając wysokie kursy na pewno osiągniesz znacznie lepsze wyniki niż przy grze na niskie kursy i całkiem możliwe, że zarobisz na tym pieniądze. Skoro setki osób nie zarobiło pieniędzy na niskich kursach to po co próbować tak grać ? Być może właśnie dla odmiany znacznie lepiej wyjdziesz na grze przeciwko faworytom i być może właśnie dzięki takiemu sposobowi gry ograsz bukmachera.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI