Menu

LUDOGORETS – PLZEN [TYPY BUKMACHERSKIE NA LM]

Najbardziej interesującym spotkaniem, dzisiejszej 4. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów dla polskich kibiców jest oczywiście mecz Dundalk – Legia Warszawa, gdzie ekipa ze stolicy stoi przed historyczną szansą awansu do upragnionej grupowej rundy LM. I chociaż trzymamy kciuki za to by Legionistom się udało, to tutaj zajmiemy się meczem Ludogorets – Plzen, czyli bułgarsko – czeskiego pojedynku, na który przygotowałem typy bukmacherskie.

Małym faworytem do triumfu w ramach pierwszego meczu, rozgrywanego w Bułgarii, dla bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Wyższy, bo oscylujący w granicach 3.6 kurs oferowany jest na triumf drużyny naszych południowych sąsiadów.

Obie drużyny zdają się podchodzić do tego arcyważnego pojedynku w podobnej formie, bowiem rozegrały one odpowiednie 2 i 3 mecze w ramach rozgrywek ligowych. Tak Ludogorets jak i Plzen zrobią wszystko by awansować do Ligi Mistrzów, bo obie drużyny doskonale znają smak udziału w tych elitarnych rozgrywkach, a działacze klubowi świetnie pamiętają jakie gratyfikacje finansowe spływały na klubowe konta po tym jak w ostatnim czasie obu zespołom udało się awansować do Ligi Mistrzów.

LUDOGORETS – PLZEN [TYPY BUKMACHERSKIE NA LM]

typ na mecz Ludogorets - Plzen

Ludogorets – Plzen 2

Chociaż faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy, to moim zdaniem w tym meczu wygra Plzen, który ma lepszych piłkarzy oraz nieco większe doświadczenie w tych rozgrywkach. Gospodarze na pewno zdają sobie sprawę, że w Czechach ciężko będzie o dobry rezultat, więc w pierwszym spotkaniu po prostu muszą zaatakować. To spowoduje, że się otworzą, a drużyna naszych południowych sąsiadów nie tylko lubi, ale przede wszystkim potrafi grać z kontrataku wykorzystując wolne przestrzeni. Chociaż mecz Ludogorets – Plzen może ułożyć się dwojako, to ja upatruję nadziei w kontrach gości i zwycięstwie po wysokim (3.6) kursie, stąd taki typ na ten mecz.

System bukmacherski

By maksymalnie wykorzystać typy bukmacherskie i zarabiać dzięki nim duże pieniądze nie możecie obejść się bez systemu bukmacherskiego. Najlepiej takiego, który pozwoli Wam uzyskiwać wysokie wygrane przy jak najniższych stawkach. Ostatnio natknąłem się na bardzo ciekawy system bukmacherskiktóry chciałbym Wam polecić : http://przelobowany.pl/

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI