Menu

LEVANTE – ATHLETIC BILBAO [TYPY BUKMACHERSKIE]

To będzie mecz w ramach 35 kolejki ligi hiszpańskiej i chociaż większość kibiców patrzy na wyścig Barcelony, Atletico i Realu to ważnym spotkaniem dla obu drużyn będzie mecz Levante – Bilbao. Obie drużyny mają o co walczyć, Levante utrzymanie Bilbao o wciąż możliwą Ligę Mistrzów poprzez zajęcie 4 miejsca. Można zatem spodziewać się wyrównanej walki, co odzwierciedlają kursy oferowane przez bukmacherów.

Athletic Bilbao ma za sobą naprawdę udany okres, w którym wygrywali mecz za meczem i byli o włos od wyeliminowania Sevilli z Ligi Europy, przegrywają w rzutach karnych. Ich seria została przerwana przez porażkę z Atletico Madryt w środku tygodnia, ale wiemy jak wymagającym rywalem są piłkarze Diego Simeone.

Levante gra w kratkę i chociaż ma szanse na utrzymanie się w lidze, to raczej ciężko będzie je potwierdzić w meczu z Bilbao.

LEVANTE – ATHLETIC BILBAO [typy na mecz]

typ na mecz Levante Bilbao

Levante – Athletic Bilbao 2

Wysoki, bo wynoszący aż 2.3 kurs na Bilbao to dostatecznie dużo by uznawać takie typy bukmacherskie za wartościowe. Owszem, obie ekipy są zdeterminowane do zwycięstwa w tym spotkaniu, ale klasa piłkarzy jest po stronie gości z Bilbao. To oni powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a nam opłaci się na nich postawić dzięki wysokiemu kursowi na ich ostateczny triumf.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI