Menu

LEICESTER – SWANSEA [TYPY BUKMACHERSKIE]

Ostatnie rozstrzygnięcia w lidze angielskiej są na wyciągnięcie ręki, a bardzo dużo może wyjaśnić mecz Leicester – Swansea. Gospodarze są o krok od sensacyjnego mistrzostwa Anglii, ale ostatni podwinęła się im noga w meczu z West Hamem, co nie jest dziwne analizując nasz wpis analizujący ten sezon ligi angielskiej : http://postawiony.com/moim-zdaniem-3-fenomen-leicester-czyli-jak-zostac-mistrzem-anglii/

Dość dużym osłabieniem w ekipie Lisów będzie brak Jamiego Vardy, który w meczu z West Hamem otrzymał czerwoną kartkę, a dokładniej rzecz ujmując były one konsekwencją dwóch żółtych kartek. Jakie typy bukmacherskie najlepiej postawić podczas meczu Leicester – Swansea ?

Leicester – Swansea [typy na mecz]

typ na mecz Leicester Swansea

Leicester – Swansea 1

Dziwi dość wysoki kurs 1.8 na Leicester, które mimo braku Vardyego pozostaje faworytem do ostatecznego zwycięstwa w tym spotkaniu. Determinacja po stronie gospodarzy z całym przekonaniem można stwierdzić jest o wiele większa, bo przecież walczą oni o tak historyczny triumf w angielskiej Premier League. Swansea jest już pewna utrzymania, a poza tym nie walczy o nic wielkiego, bo szans na udział w europejskich pucharach nie ma. Dlatego faworytem do triumfu jest Leicester, a wysoki kurs powoduje, że typy bukmacherskie na wygraną gospodarzy trzeba uznać za zasadne i warte rozważenia. Jeśli Lisy ten mecz wygrają to będą już niemal pewne mistrzostwa Anglii, jeśli jednak podwinie się im noga, w ich szeregi wkraść się może nerwowość, o ile tylko Tottenham zdobędzie komplet punktów.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 179 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI