Menu

LEGANES – SEVILLA

Początek sezonu w lidze hiszpańskiej upływa pod znakiem kilku niespodzianek. Real Madryt remisuje od trzech spotkań, Barcelona zaskakująco często traci punkty, a korzysta na tym skuteczne do bólu Atletico Madryt. W najbliższej jednak kolejce pragnę się skupić na typie na mecz Leganes – Sevilla, bowiem możemy tu postawić bardzo prawdopodobny typ atrakcyjnym kursem.

Szacowanie ryzyka po przerwie na mecze reprezentacyjne jest dość ciężkie. Nawet jeżeli piłkarze danej drużyny nie wyjeżdżali na zgrupowania, to trzeba pamiętać jak ważny jest rytm meczowy. Kiedy go brakuje, może w najbliższej kolejce grać się ciężko. Wirus Fifa daje o sobie znać, ale czy tak będzie w meczu Leganes – Sevilla, na który proponuje swój typ?

Beniamniek Leganes na pewno uzna początek sezonu za wystarczająco dobry. Spokojna pozycja w środku tabeli to maksimum tego co mogli oczekiwać kibice. Niepokoi jednak forma w meczach u siebie, bowiem na trzy rozegrane spotkania Leganes nie wygrało żadnego!

Sevilla na dobre zagościła od początku sezonu w czołówce tabeli i wydaje się, że pod wodzą Sampaolliego drużyna z Andaluzji może wrócić do gry o najwyższe cele. Problem Sevilli leży w … meczach wyjazdowych, bowiem tam nie wygrali jeszcze ani razu!

LEGANES – SEVILLA [typ na mecz]

typ na mecz leganes - sevilla

Leganes – Sevilla 2

Gospodarze nie radzą sobie w meczach u siebie, a goście na wyjazdach. Ktoś tę serię będzie musiał przełamać i z uwagi na klasę piłkarską stawiam na Sevillę, która jest przecież znacznie mocniejsza. Bardzo interesujący – wynoszący 2.25 kurs na Sevillę to prawdziwa okazja. Goście są faworytem i moim zdaniem takiego kursu na tak prawdopodobny typ nie można przegapić.

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich

Kluczem do tego by wiedzieć jak zarobić na zakładach bukmacherskich są właśnie  tego rodzaju typy. Musisz stawiać takie mecze gdzie kurs jest jak najwyższy względem szans trafienia. Powinieneś wiedzieć, że na zakładach bukmacherskich zaczniesz zarabiać wtedy kiedy będziesz stawiać typy jak ten. Lepiej jest stawiać na Sevillę po kursie 2.25 z szansami trafienia 50% niż na Real Madryt po kursie 1.1 z szansami wynoszącymi 90%. To prawda. Prawda udowodniona przez matematykę.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI