Menu

ISLANDIA – WĘGRY [TYPY NA EURO]

Druga kolejka zmagań w grupie F przyniesie nam mecz pomiędzy Islandią Węgrami, którzy w pierwszych kolejkach osiągnęli lepsze wyniki niż większość się spodziewała. Islandia niespodziewanie urwała punkty faworyzowanej Portugalii (co przedstawiłem w swoich typach bukmacherskich), a Węgry pokonały 2:0 Austrię, która była stawiana w roli zdecydowanego faworyta, a zagrała beznadziejnie słabo. Mimo, że przed tym spotkaniem Islandczycy są w nieco gorszej sytuacji to jednak mają za sobą mecz ze znacznie cięższym przeciwnikiem jakim jest Portugalia.

Wprawdzie nie odbiera się królowi tego co królewskie, ale nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to Austria bardziej przegrała swój mecz z Węgrami, niż to oni pokonali Austriaków. Być może jednak Madziarzy pójdą za ciosem, uwierzą w swoje umiejętności i sprawią sporą niespodziankę wychodząc z grupy. Islandczycy potwierdzili, że wyeliminowanie Holandii w eliminacjach nie było dziełem przypadku i są na dobrej drodze do awansu z grupy.

ISLANDIA – WĘGRY [TYPY NA EURO]

typ na mecz Islandia - Węgry

Islandia – Węgry 1

Mimo tego, że to Islandia jest za Węgrami w grupie F EURO 2016 to moim zdaniem jest ona zdecydowanym faworytem do wygrania w meczu z Węgrami, którzy gołym okiem widać są sparaliżowani rangą turnieju, na którym pojawili się po raz pierwszy od roku 1972 ! Za takim typem bukmacherskim na EURO 2016 przemawia nie tylko lepsze wrażenie gry Islandii ale też bardzo atrakcyjny kurs na zwycięstwo Skandynawów. Co ciekawe jeśli Islandia faktycznie pokona w tym meczu Węgry, a Portugalia rozprawi się z Austrią co jest wielce prawdopodobne to Austriacy, którzy w eliminacjach wygrali aż 9 meczy pożegnają się z turniejem !

Pragniesz zarabiać wielkie pieniądze na zakładach bukmacherskich ? Sprawdź ten system bukmacherski !

System bukmacherski

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI