Menu

ISLANDIA – AUSTRIA [TYPY NA EURO]

O godzinie 18:00 22.06 zostanie rozegrane jedno z ostatnich 4 spotkań fazy grupowej EURO 2016, w którym zmierzą się ekipy Islandii oraz Austrii. Przed rozpoczęciem EURO 2016, szanse obu drużyn były oceniane odmiennie. Mimo tego, że tak Austria jak i Islandia zachwyciły w eliminacjach, to bukmacherzy upatrywali większych szans do osiągnięcia sukcesu dla drużyny z Davidem Alabą na czele. Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała te typy Austria w pierwszych dwóch meczach zdobyła tylko 1 punkt, przegrywając niespodziewanie z Węgrami i remisując szczęśliwie z Portugalią.

Islandia natomiast po bardzo udanym meczu i remisie z Portugalią, straciła 3 punkty w meczu z Węgrami w ostatnich minutach spotkania. To spowodowało, że mimo dobrej gry Islandia ma na swoim koncie tylko 2 punkty po 2 spotkaniach. Jakie typy bukmacherskie postawić na mecz Islandia – Austria ? Pod uwagę musimy wziąć różne scenariusze, które mogą wydarzyć się w grupie F EURO 2016.

Pamiętać należy o równolegle rozgrywanym meczu Węgry – Portugalia, w którym wydaje się, że po 3 punkty sięgnie drużyna Crisitano Ronaldo. Gdyby tak się stało, Portugalia będzie liderowała grupie z 5 punktami, drudzy będą Węgrzy z 4. Jakich wyników wobec tego prawdopodobnego scenariusza potrzebują w spotkani Islandia i Węgry ?

Islandia potrzebuje co najmniej remisu, który zagwarantuje jej wyjście z 3 miejsca (w przypadku wygranej Portugalii).

Austrię urządza tylko i wyłącznie zwycięstwo, które również da pewny awans z 2 lub 3 miejsca.

ISLANDIA – AUSTRIA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Islandia Austria

Islandia – Austria X

Obie ekipy nie mogą zagrać tego meczu „na alibi”, ponieważ jeden błąd może kosztować awans do dalszej rundy. Islandia będzie mogła zagrać to co lubi i wychodzi jej najlepiej na EURO 2016, czyli cofnąć się do obrony, pilnować wyniku i groźnie kontraatakować. Austria musi zagrać ofensywnie, o zwycięstwo, ale na tym turnieju pokazała swoją indolencję w tym aspekcie futbolowego rzemiosła. Moim zdaniem Austrii nie stać na zwycięstwo przeciwko defensywnej Islandii, którą zadowala remis w tym spotkaniu. Stąd moje typy na EURO 2016, aby postawić na podział punktów, dający awans Islandii do kolejnej rundy.

System bukmacherski

Aby zarabiać na zakładach bukmacherskich wielkie pieniądze, o których zawsze marzyłeś musisz posiadać system bukmacherski, który Ci to zagwarantujesz. Kliknij w poniższy obrazek i poznaj najlepszy system bukmacherski.

System bukmacherski

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI