Menu

HERTA – MONCHENGLADBACH

Jednym ze spotkań 10 kolejki ligi niemieckiej będzie mecz Herta – Monchengladbach, na który to przygotowałem dla Was typ.

Z całą pewnością obecny sezon bardziej udany jest dla drużyny z Berlina, która ciągle znajduje się na czołowych miejscach tabeli ligi niemieckiej i istnieje duża szansa, że podobnie jak w poprzednim sezonie będą walczyć do ostatnich kolejek o awans do Ligi Mistrzów.

Tymczasem Monchengladbach nie może uznać występów w lidze niemieckiej ani Lidze Mistrzów za udane. Szczególnie ostatnie spotkania w wykonaniach Źrebaków nie napawają kibiców optymizmem, ponieważ drużyna zaliczyła kilka remisów pod rząd, goszcząc drużyny nie najwyższej klasy.

Kursy wystawione przez bukmacherów na mecz Herta – Monchengladbach wskazują jakoby spotkanie ligi niemieckiej miało być mocno wyrównane, a faworyta próżno się w nim dopatrywać. Czy słusznie?

HERTA – MONCHENGLADBACH [typ na mecz]
typ na mecz Herta Monchengladbach

Moim jednak zdanie absolutnym faworytem meczu jest Herta Berlin, która znajduje się w znacznie lepszej formie niż Borussia Monchenlgadbach, która zalicza wpadkę za wpadką. Gospodarze wygrali wszystkie mecze rozgrywane na swoim stadionie, natomiast goście z 4 spotkań rozegranych na wyjeździe zdobyli tylko jeden punkt!

Kurs oferowany na Hertę jest bardzo atrakcyjny, uwzględniając prawdopodobieństwo ich zwycięstwa. Jestem przekonany, że gospodarze mogą ten mecz wygrać, a obok takiego kursu nie powinno przechodzić się obojętnie, ponieważ to dobra okazja, żeby zarobić na zakładach bukmacherskich.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI