Menu

FREIBURG – WOLFSBURG

Tak złożyło się w tym tygodniu, że najlepsze typy na mecze jakie dla Was wyselekcjonowałem dotyczą w większości meczów Bundesligi. Kolejnym spotkaniem gdzie dopatruję się sposobu na bukmacheraczyli okazji do postawienia wartościowego typu jest mecz Freiburg – Wolfsburg.

Wilki Wolfsburga zaliczają jak na razie fatalny sezon nie potrafiąc znaleźć drogi do sukcesu. W ostatnich 5 spotkaniach, Wolfsburg zdobył tylko jeden punkt, bezbramkowo remisując z Mainz. Drużyna gości przetrzebiona jest kontuzjami, przez co trener ma bardzo utrudnione zadanie by skompletować optymalną jedenastkę. Gdy drużynie nie idzie bardzo ciężko jest wrócić w takim momencie na właściwe tory.

Kursy wystawione przez bukmacherów sugerują jakoby mecz Freiburg – Wolfsburg nie miał wyraźnego faworyta i wydają się sugerować, że goście mogą wreszcie przełamać złą passę. Czy słusznie?

FREIBURG – WOLFSBURG [typ na mecz]

typ na mecz Freiburg Wolfsburg

Freiburg – Wolfsburg 1

Moim zdaniem ogromnym faworytem meczu jest Freiburg, a kurs w okolicach 2.6 powinien przesądzić o tym, że postawisz właśnie taki typ na ten mecz. Gospodarze wygrali wszystkie mecze rozgrywane na własnym stadionie, a jak już wspomniałem Wolfsburg w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko jeden punkt!

Wydaje się, że mecz musi zakończyć się triumfem Freiburgu, a przy takim kursie po prostu trzeba postawić na nich pieniądze. Obok takich typów nie można przechodzić obojętnie!

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI