Menu

EVERTON – TOTTENHAM [TYPY BUKMACHERSKIE]

Wielkimi krokami zbliża się inauguracyjna kolejka Premier League sezonu 2016/2017, na którą to przygotowałem typy bukmacherskie. Wybrałem spotkanie Everton – Tottenham, które zapowiada się bardzo interesująco. Wszyscy doskonale pamiętamy jak blisko Tottenham był bliski zdobycia historycznego tytułu w poprzednim sezonie, ale w ostatnich kolejkach przegrywał mecz za meczem, a skala frustracji osiągnęła apogeum w meczu z odwiecznym rywalem, Chelsea, który to mecz na dobre przekreślił szanse Kogutów na wygraną w lidze angielskiej. Jakby tego było w ostatniej kolejce, Tottenham zgodnie z tradycją spadł na pozycję niższą od rywala zza miedzy, Arsenal Londyn.

Do tego sezonu Tottenham przystępuje z nadzieją na powtórzenie sukcesu i ponowną walkę, o co jednak może być nieco ciężko. Z jednej strony atutem Tottenhamu jest zgranie, brak odejść z zespołu, kolejny sezon pod dowództwem Pochettino oraz fakt, żę w Tottenhamie grają sami młodzi zawodnicy, którzy z roku na rok powinni być coraz to lepsi. Nie wolno jednak zapomnieć o tym jak wzmocnił się między innymi Manchester United czy City co na pewno nie ułatwi Tottenhamowi łatwej walki o tytuł.

Everton to drużyna, która od lat ma spore ambicje i wykazuje chęć walki nawet o udział w Lidze Mistrzów. Te plany jednak rok w rok pozostają w sferze marzeń i mimo dobrej sytuacji kadrowej, Everton nie potrafi przebić się na wyższe pozycje. Lekarstwem na tę bolączkę ma być Ronald Koeman, który przybył na Goodison Park po bardzo udanym sezonie z Southampton. Czy ten plan się powiedzie ? Jakie typy bukmacherskie w obliczu tych faktów postawić na ten mecz ?

Everton – Tottenham [typ na ligę angielską]

typ na mecz Everton Tottenham

Everton – Tottenham 2

Ja na ten mecz stawiam typy bukmacherskie na triumf Tottenhamu. Wysoki, bo oscylujący w granicach 2.35 kurs powoduje, że moim zdaniem jest to typ wartościowy. Po pierwsze Tottenham jest drużyną lepszą oraz bardziej ustabilizowaną. Trudno wskazać element, który mógłby w drużynie Tottenhamu pogorszyć się względem poprzedniego sezonu. Tymczasem o ile Everton może polepszyć swoją grę, to moim zdaniem jest na to jeszcze za wcześnie pod wodzą Koeamana.

Chociaż pierwsze kolejki sezonu typuje się dość ciężko, forma drużyn jest niewiadomą, a niektórzy piłkarze na dobre nie wrócili z wakacji to lepsze zgranie, piłkarska jakość powinny przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Tottenhamu, stąd mój typ na ten mecz (uwzględniając oczywiście wysokość kursu).

System bukmacherski

Mimo tego, że jakość typów bukmacherskich jest bardzo ważna, to jednak nie mogę sobie wyobrazić by zarabiać na zakładach bez systemu bukmacherskiego. Wie o tym każdy, kto z zakładami sportowymi ma do czynienia dłuższy czas. Zainteresowanych profesjonalnym systemem bukmacherskim odsyłam na stronę http://system50.pl/

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 179 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI