Menu

DYNAMO KIJÓW – BENFICA

Jednym z dzisiejszych spotkań w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów sezonu 2016/17 będzie mecz Dynamo Kijów – Benfica. Nie ma się co oszukiwać, że kibice z całej Europy wyczekują tego pojedynku od tygodni, ale to nie przeszkadza nam postawić typ bukmacherski na ten mecz i zarobić trochę pieniędzy.

Ani Benfica, ani Dynamo Kijów nie mogą być zadowolone ze swojej postawy w Lidze Mistrzów podczas tego sezonu. Przyznajmy szczerze – grupa, w której gra Napoli, Besiktas, Benfica i Dynamo Kijów to jedna z najsłabszych do jakiej można było trafić i o awans do dalszej fazy nie powinno być trudno. Teoretycznie, bowiem po dwóch kolejkach drużyna z Kijowa jak i Benfica, która aspiruje do gry w fazie pucharowej mają tylko po 1 punkcie wywalczonym z Besiktasem, który po losowaniu uznany został za outsidera grupy. Mecz Dynamo Kijów – Benfica może przesądzić o tym kto jeszcze będzie liczył się w grze o awans. Nie ma już miejsca na ewentualne pomyłki.

Atutem Dynamo Kijów jest własne boisko oraz chłodny ukraiński klimat, który nigdy nie sprzyja drużyną z Półwyspu Iberyjskiego. Gospodarze niesieni dopingiem własnych kibiców powinni sprawić nie lada problemy gościom z Lizbony, którzy meczem z Napoli udowodnili, że na wyjeździe nie są tak mocni jak gdy grają na Estadio da Luz.

DYNAMO KIJÓW – BENFICA [typ na mecz]

typ na mecz Dynamo Kijów - Benfica

Dynamo Kijów – Benfica X

Moim zdaniem klasa piłkarska jest po stronie Benfici, która nie może sobie pozwolić na porażkę. Nie jestem jednak przekonany czy goście z Lizbony poradzą sobie z trudnym terenem jakim jest stadion Dynama Kijów, gdzie lepszym zespołom niż Benfica grało się źle. Kurs na remis wynosi 3.25 i uważam, że przy dużej szansie na zaistnienie takiego wyniku warto postawić właśnie taki typ.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 178 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI