Menu

CZECHY – TURCJA [TYPY NA EURO]

Jesteśmy o krok od zakończenia zmagań grupowych podczas EURO 2016, a jednym ze spotkań kończących rywalizację w grupie D jest mecz Czechy – Turcja, na który to mecz przygotowałem typy bukmacherskie.

Obecnie Czesi są w znacznie lepszej sytuacji, choć do 75 minuty meczu z Chorwacją byliśmy dalecy od takiego stwierdzenia, a reprezentacja naszych południowych sąsiadów była o krok od odpadnięcia z EURO 2016. Tymczasem Czesi strzelili gola kontaktowego, a po przerwie spowodowanej burdami chorwackich kibiców, wyrównali w dramatycznych okolicznościach na 2-2 i wciąż mają szanse na awans do 1/8 finału EURO 2016. Warunkiem koniecznym jest triumf nad Turcją oraz inne rozstrzygnięcia w pozostałych grupach, niezależne od Czechów, tak by nasi sąsiedzi znaleźli się w grupie 4 z 6 drużyn z 3. miejsc, które to awansują do dalszej fazy EURO 2016.

Reprezentacja Turcji nie tylko zanotowała bardzo słabe wyniki podczas dwóch pierwszych spotkań (przegrana z Chorwacją 0:1 oraz Hiszpanią 0:3), ale przede wszystkim zaprezentowała się bardzo słabo. Turcy nie tylko przegrali, ale również nie stwarzali sobie żadnych sytuacji bramkowych, a ich gra w defensywie była słaba. Gołym okiem widać niesnaski i problemy z koncentracją w drużynie Turcji.

CZECHY – TURCJA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Czechy Turcja

Czechy – Turcja 1

Bez wątpienia faworytem tego spotkania są Czesi. Po pierwsze prezentują znacznie lepszą grę podczas EURO 2016, co już przemawia za tym by postawić typy bukmacherskie na ich triumf. Jednak do tego trzeba dodać stan psychiczny obu drużyn, ich motywację. Na przykładzie meczu Rosja – Walia, widać, że drużyny, którym nie wyszły pierwsze dwa spotkania mogą nie poradzić sobie w pożegnaniu z turniejem. W mojej opinii podobnie będzie w przypadku Turcji, która praktycznie na pewno jedzie do domu. Tymczasem Czechy wyczuły „krew”, okazję do tego by przedłużyć swój pobyt na francuskim EURO 2016, dlatego też stawiam typy bukmacherskie na wygraną Czech po atrakcyjnym kursie 2.2

System bukmacherski

Jeśli chcesz wiedzieć jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, przetestuj system bukmacherski, stosowany przez profesjonalistów.

System bukmacherski

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI