Menu

CHORWACJA – PORTUGALIA [TYPY NA EURO]

Mecz EURO 2016 pomiędzy Chorwacją Portugalią będzie elektryzował kibiców z całej Europy, jak i z Polski nie tylko ze względu na to, że w meczu tym zmierzą się dwie szalenie mocne ekipy (choć Portugalia mocno zawodzi podczas francuskiego turnieju, a Chorwacja zaskakuje jeszcze bardziej pozytywnie niż można było przypuszczać). Innym aspektem spotkania EURO 2016 Chorwacja – Portugalia jest fakt, że zwycięzca tego meczu będzie przeciwnikiem wygranego w meczu Szwajcaria – Polska, czyli miejmy nadzieje naszym.

Gdyby spojrzeć na skład Chorwacji jak i Portugalii, to wydaje się, że spotkanie może być bardzo wyrównane, a sporo zależeć będzie od największych gwiazd reprezentacji. Po stronie Portugalii jest to oczywiście Cristiano Ronaldo, a po stronie Luka Modrić. Ten drugi jednak najprawdopodobniej w tym meczu nie zagra, bo jest kontuzjowany. Tyle w teorii, bo rzeczywistość EURO 2016 pokazała zupełnie inny obraz obu drużyn. Portugalia gra słabo, nie stanowi drużyny, a jedynie zlepek indywidualności, bez większego pomysłu na sforsowanie rywala. Na uwagę zasługuje bardzo słaba gra defensywna oraz słaba odporność na stres w ekipie z Półwyspu Iberyjskiego.

Tymczasem Chorwacja zaskakuje organizacją taktyczną, genialną linią pomocy, błyskawicznie wyprowadzanymi kontratakami. Wydaje się, że Chorwacja (biorąc pod uwagę drabinkę turniejową może zajść daleko, o ile nie zostanie zatrzymana przez Polskę lub Portugalię). Jakie typy bukmacherskie postawić na ten mecz EURO ?

CHORWACJA – PORTUGALIA [TYPY NA EURO]

typ na mecz Chorwacja Portugalia

Chorwacja – Portugalia 1

Chociaż potencjał obu drużyn wydaje się być zbliżony, to faza grupowa pokazała, że Chorwaci są zdecydowanie lepiej dysponowani, stanowią drużynę, której brak Portugalii. Tylko wyjątkowy mecz Cristiano Ronaldo mógłby przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Portugalii. Mimo wszystko, według mojej opinii zdecydowanym faworytem jest Chorwacja, która ma wystarczająco dobrą obronę by powstrzymać Portugalię oraz na tyle mocną linię pomocy i ataku by zdominować i zaskoczyć dziurawą jak ser obronę portugalską.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI