Menu

CHELSEA – WEST HAM [TYPY BUKMACHERSKIE]

31 kolejka Premier League przyniesie wiele interesujących spotkań, a jednym z takich na pewno jest mecz na Stamford Bridge, czyli Chelsea – West Ham. Najbardziej medialne rozgrywki ligowe wkraczają w decydującą fazę, dlatego nikt nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek potknięcie. Przedstawiam tutaj typy bukmacherskie na ten mecz.

Chociaż kolejne sezony Premier League można określać jako jeszcze bardziej zacięte i interesujące, to ciężko przypomnieć sobie kiedy ostatnio było tak wiele zaskakujących rozwiązań jak w sezonie 2015/2016. Byłoby nieco problematyczne by przypomnieć sobie również kiedy ostatnio tak wiele drużyn było uwikłanych w tym momencie sezonu w realną walkę o Ligę Mistrzów, co czyni sezon 2015/2016 w Premier League pasjonującym.

Chelsea – West Ham [typy bukmacherskie]

typ na mecz Chelsea West Ham

Chelsea – West Ham X

W opisywanym meczu stawiam typy bukmacherskie na remis z kilku powodów. Przede wszystkim determinacja obu zespołów – Chelsea ma tylko iluzoryczne szanse na udział w europejskich rozgrywkach (myślę, że Liga Europy ich nie interesuje), a West Ham realnie walczy o awans do TOP4.

Forma obu zespołów jest porównywalna, chociaż ostatnie występy Chelsea w FA CUP i Lidze Mistrzów na pewno obniżą morale zespołu.

Przede wszystkim jednak West Ham to drużyna, która fenomenalnie spisuje się w meczach z mocnymi rywalami w tym sezonie 2015/2016 (opisałem to w artykule Fenomen Leiceter) notując aż 2,36 punktów na mecz z mocnymi rywalami. Natomiast Chelsea spisuje się w tym sezonie w takich pojedynkach znacznie słabiej.

Uważam, że obie ekipy mają swoje atuty, ale większa determinacja i świetna postawa w meczach z gigantami w tym sezonie prezentowana przez West Ham przyczyni się do tego, że typy bukmacherskie na remis okażą się trafione.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI