Menu

CAEN – NICE

Jednym z typów, które przygotowałem dla Was za darmo jest spotkanie ligi francuskiej, w której Caen zmierzy się z Niceą. Bukmacherzy zdają się wierzyć, że w meczu Caen – Nice może paść każdy wynik, bowiem kursy są bardzo wyrównane.

Sytuacja w tabeli obu drużyn jest bardzo odmienna, ponieważ Caen znajduje się na 18 pozycji otwierając strefę spadkową. Tymczasem Nicea przewodzi Ligue 1, wyprzedzając Monaco czy PSG. Prym w drużynie gości wiedzie Mario Balotelli, który ma zamiar odbudować swoją renomę w lidze francuskiej.

Drużyna gospodarzy z Caen ma za sobą niechlubną serię trzech meczów bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej! Chociaż na swoim stadionie spisują się całkiem nieźle (bilans 3-0-2) to trzeba wspomnieć, że byli również w stanie zostać zmiażdżeni przez PSG 0-6.

Tymczasem Nicea z 4 rozegranych meczów na wyjeździe wygrała 3 i tylko jeden zremisowała, co świadczy o tym, że nawet na wyjeździe czują się świetnie i jeśli dalej tak pójdzie to mogą realnie powalczyć o mistrzostwo Francji.

CAEN – NICE [typ na mecz]

typ na mecz Caen Nice

Caen – Nice 2

Dla mnie faworyt meczu Caen – Nice jest jeden i jest nim drużyna gości. Niemal wszystko przemawia za tym, że Nicea dopisze kolejny komplet punktów do swojego dorobku i umocni się na pozycji lidera Ligue 1. Ogromnym argumentem przemawiającym za tym, żeby postawić pieniądze na Niceę jest bardzo dobry kurs wynoszący ponad 2.3, a patrząc na szansę trafienia tego typu jest to prawdziwa okazja!

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 179 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI