Menu

BORNEMOUTH – TOTTENHAM

W 9 serii spotkań w ramach rozgrywek o mistrzostwo Anglii w sezonie 2016/17 zmierzą się ze sobą drużyny Bornemouth Tottenhamu. Bramki gospodarzy tradycyjnie strzegł będzie Artur Borus, który ma nadzieję zatrzymać Koguty pędzące od początku sezonu po triumf w lidze angielskiej. Faworytem bukmacherów jest Tottenham, który oczywiście drużyną jest zdecydowanie lepszą i na 99.99% skończy sezon wyżej od gospodarzy, co jednak wcale nie musi oznaczać, że przedmeczowe przewidywania wskazujące na triumf gości muszą okazać się prawdziwe.

W środku tygodnia drużyna Bornemouth mogła spokojnie przygotowywać się do tego wymagającego meczu, podczas gdy Tottenham z delikatnym „nożem na gardle” grał w Leverkusen spotkanie Ligi Mistrzów, które zakończyło się remisem 0:0. Z całą pewnością może to mieć odbicie na zmęczeniu, które w sobotnie południe może być widoczne.

Jak już wspomniano, faworytem bukmacherów jest Tottenham, na zwycięstwo którego wyznaczono kurs 1.8. Czy jednak faktycznie tak się stanie? Jaki typ na ten mecz postawić?

Typ na mecz Bornemouth – Tottenham

typ na mecz Bornemouth Tottenham

Bornemouth – Tottenham X

Ja wbrew bukmacherów stawiam na remis meczu Bornemouth – Tottenham. Zmęczenie trudnym pojedynkiem w środku tygodnia w ramach Ligi Mistrzów to nie jedyny powód, dla którego przewiduję taki wynik. Trzeba wspomnieć o tym, że Bornemouth to 4 najlepsza drużyna tego sezonu w meczach u siebie, gdzie przegrali tylko raz (z Manchesterem United). Tymczasem Tottenham zremisował połowę spotkań wyjazdowych, co wskazuje, że typ na remis w tym meczu jest uzasadniony. Moim zdaniem wysoki kurs oraz spora szansa na remis w meczu Bornemouth – Tottenham powinna Was zachęcić do gry na ten typ.

Jeśli lubisz grać na wysokie kursy, to sprawdź system bukmacherski, który słynie z niskich stawek oraz bardzo wysokich kursów z dużą szansą trafienia :  http://przelobowany.pl/

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 183 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI