Menu

BORNEMOUTH – EVERTON

W sobotę o godzinie 16:00, zostanie rozegrane spotkanie Bornemouth – Everton, w ramach 6 kolejki ligi angielskiej. Poprzednie mecze w Premier League zakończyły się dla obu drużyn z goła odmiennie.

Podczas gdy Everton pewnie pokonał Middlesbrough na własnym boisku 3:1, ustalając wyniki meczu już w pierwszej części spotkania, Bornemouth musiało pogodzić się ze sromotną klęską na Etihad Stadium, przegrywając z maszyną Pepa Guardioli, gładko 4:0.

The Toffies pod wodzą Ronalda Koemana spisują się w tym sezonie doskonale i nie licząc remisu 1:1 w pierwszej kolejce z Tottenhamem, wygrali wszystkie mecze. Jeśli dalej będą prezentować tak wysoką formę, to na koniec sezonu mogą walczyć o pozycje w TOP4. Tymczasem The Cherries muszą się przebudzić jeśli nie chcą walczyć o utrzymanie się w lidze do ostatnich kolejek.

BORNEMOUTH – EVERTON

typ na mecz Bornemouth Everton

Bornemouth – Everton 2

Zdziwił mnie wysoki kurs 2.15 na wygraną Evertonu, biorąc pod uwagę w jak dobrej formie jest drużyna gości. Bornemouth nie prezentuje się zbyt dobrze i wydaje się, że nie odmienią oni swojego losu w najbliższym spotkaniu, nawet mimo tego, że zagrają u siebie. Jedynym spotkaniem, które Bornemouth rozstrzygnęło na swoją korzyść był mecz przeciwko bardzo przeciętnemu West Brom. Tymczasem Everton nie miał problemów by na wyjeździe gładko pokonać Sunderland czy wspomniany już West Brom.

Moim zdaniem Everton jest rozpędzony i nie powinien mieć problemu z pokonaniem drużyny Artura Boruca. Wysoki kurs na wygraną gości jest na tyle zachęcający, że warto zaryzykować i postawić na wygraną gości.

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 184 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI